Nowa aplikacja firmy Nice - pomoc przy montażu napędów przemysłowych

Firma Nice oddała do użytku ostateczną wersję aplikacji Nice Industrial App, która jest szybkim i zaawansowanym narzędziem wspomagającym pracę instalatora przy montażu napędów przemysłowych Nice.

Nowa aplikacja firmy Nice - pomoc przy montażu napędów przemysłowych

Aplikacja została wyposażona w przyjazny i intuicyjny dla użytkownika interfejs, pozwalający na bardzo łatwe ustawienie pozycji krańcowych bramy wyposażonej w silnik z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi oraz przechowywanie i modyfikowanie ponad 100 parametrów centrali Nice D-Pro Automatic.

Za jej pośrednictwem możliwa jest również szybka aktualizacja oprogramowania oraz przesyłanie parametrów i ustawień zapisanych w jednej centrali D-Pro Automatic na inne.

Jest to funkcja niezwykle użyteczna i znacznie przyspieszająca proces programowania w sytuacji instalowania szeregu zautomatyzowanych bram posiadających te same ustawienia funkcjonalne.

Dzięki Nice Industrial App możliwe jest także stworzenie bazy danych (np. w komputerze) z nazwanymi przez użytkownika ustawieniami z poszczególnych inwestycji. Dzięki temu, gdy zaistnieje potrzeba, jest możliwość łatwego zaimportowania gotowych ustawień do zamontowanej centrali.

Aplikacja umożliwia również przesyłanie zapisanych parametrów drogą mailową.

Nice Industrial App łączy się za pomocą funkcji Bluetooth z centralą D-Pro Automatic (z wpiętym modułem NDA004), co oznacza brak potrzeby korzystania z sieci Wi-Fi, sieci komórkowych lub połączeń przewodowych.

Obecnie aplikacja dostępna jest w 10 językach (także w języku polskim) - język użytkownika identyfikowany jest podczas instalacji aplikacji, wybierając domyślny język ustawiony na smartfonie.

Nice Industrial App dostępna jest, zarówno w wersji do systemu Android, jak i IOS. Zachęcamy do pobrania aplikacji: Google Play.

Źródło i zdjęcie: NICE

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE