Velux "Najlepszym Partnerem w Biznesie 2013"

Firma Velux uzyskała tytuł "Najlepszego Partnera w Biznesie 2013" w kategorii budownictwo. Nagroda przyznawana jest przez redakcję magazynu ekonomicznego Home&Market.

Velux "Najlepszym Partnerem w Biznesie 2013"

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek 28 października 2013 r. w hotelu Hyatt w Warszawie statuetkę "Najlepszy partner w biznesie 2013" z rąk redaktor naczelnej Katarzyny Mazur odebrał Jacek Siwiński - Dyrektor Generalny VELUX Polska.

Na scenie oficjalnie pogratulowali mu również Andrzej Arendarski, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Andrzej Czernek, dyrektor biura Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska, a także Hubert Biskupski zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu", który jest jednocześnie red. naczelnym dodatku biznesowego "Super Biznes".

Ta nagroda jest dla naszej firmy szczególnie ważna, gdyż pokazuje, że idea tworzenia Przedsiębiorstwa Modelowego jest nadal aktualna i doceniana. Zgodnie z nią już od blisko 50 lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci, dostawcy, partnerzy biznesowi i pracownicy uznawali VELUX za najlepszą firmę, powiedział Jacek Siwiński odbierając nagrodę.

od lewej: Jacek Siwiński, Hubert Biskupski, Andrzej Czernek, Andrzej Arendarski, Katarzyna Mazur, Anna Popek (prowadząca)

Konkurs "Najlepszy partner w biznesie" ma już ponad 10-letnią tradycję. Co roku redakcja magazynu Home&Market dokonuje wyboru laureatów na podstawie analizy oferty poszczególnych firm oraz opinii przedstawicieli największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. W tym roku magazyn Home&Market nagrodził 22. firmy wyróżniające się jakością, wiarygodnością i przestrzeganiem najwyższych standardów biznesowych z różnych sektorów.

źródło i zdjęcia: VELUX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE