PRODUCENCI
VERTEX SA
ul.ul. Bestwińska 25, 43-502  Czechowice-Dziedzice
tel. 32 214 53 30, 32 214 53 31

VERTEX SA szczyci się wieloletnią tradycją działalności w branży osłonowej. Przedsiębiorstwo
powstało w 1994 r. w Pszczynie. Od samego początku przedmiotem działania spółki były osłony okienne. W początkach lat 90 najpopularniejszym wyrobem w tym zakresie były żaluzje pionowe i poziome.

W miarę upływu czasu, firma poszerzała zarówno ofertę produktową, jak i zasięg działania. Obecnie jest jednym z liderów rynku technik osłonowych z bardzo bogatą ofertą, opartą w znacznej mierze na własnych systemach.

Przedsiębiorstwo obsługuje Klientów z obszaru całej Polski oraz z zagranicy. Firma oferuje krótkie terminy realizacji i szeroką gamę produktów.

VERTEX SA kieruje swoją ofertę do firm zajmujących się produkcją i montażem osłon, a także do projektantów i przedsiębiorstw budowlanych, zajmujących się kompleksowym wyposażeniem wnętrz i budową domów "pod klucz". Klienci mogą liczyć na szybką, fachową i miłą obsługę.

Firma stara się wychodzić naprzeciw wszelkim potrzebom i oczekiwaniom klientów oraz wytycznym inwestorów. Wypracowany system obsługi klienta gwarantuje, że zamówiony towar dociera we właściwym czasie i we właściwej jakości. W przypadku pytań bądź wątpliwości co do pomiaru bądź montażu produktów, grupa serwisowa VERTEX SA służy fachową pomocą.

Produkty sprzedawane są na indywidualne zamówienie klienta lub w formie komponentów do samodzielnego montażu. W ofercie sprzedaży znajduje się również szeroki wachlarz tkanin do produkcji rolet materiałowych.

ROZWIŃ OPIS