Rolety rzymskie - estetyczny kompromis między roletą a zasłoną

Rynek osłon okiennych jest wyjątkowo duży - konsumenci mogą wybierać spośród rolet, żaluzji czy plis. Od dłuższego czasu dużą i niesłabnącą popularnością cieszą się rolety rzymskie. Stanowią one doskonałą alternatywę dla klasycznych rolet i zasłon.

Rolety rzymskie - estetyczny kompromis między roletą a zasłoną

Zalety i cechy rolet rzymskich

Rolety rzymskie pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również chronią przed słońcem i zapewniają prywatność. Bogaty wybór kolorów i wzorów tkanin pozwala na dowolną aranżację wnętrza.

W kolekcji tkanin do rolet rzymskich są również tkaniny zaciemniające typu black out, które świetnie sprawdzą się np. w sypialni.

W salonie, na dużych przeszkleniach rolety rzymskie będą stanowić doskonały akcent dekoracyjny. Pięknie prezentują się w różnych aranżacjach wnętrz – klasycznych, skandynawskich, nowoczesnych.

W kolekcji tkanin są gładkie, stonowane kolory, jak również intensywne wzory. Szeroki wybór daje nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz. Tkaniny pochodzą od renomowanego europejskiego dostawcy.

Montaż rolet rzymskich

Rolety rzymskie Vertex Roma są łatwe w montażu. Można je zamontować do ściany, sufitu lub dzięki specjalnym uchwytom na ramie okna. Prosta instrukcja krok po kroku pokazuje poszczególne etapy montażu. Rolety rzymskie są również praktyczne. W przeciwieństwie do zwykłych rolet materiałowych, można je zdjąć i wyprać.

Rolety rzymskie Vertex Roma można zamówić na terenie całej Polski u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Vertex S.A.

Lorem, Rolety rzymskie można w łatwy sposób odczepić i wyczyścić fot. VERTEX SA

źródło i zdjęcia: VERTEX SA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE