VERTEX na targach R+T w Stuttgarcie

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych firma VERTEX SA wzięła udział po raz drugi. To ważne handlowe wydarzenie miało miejsce w dniach od 28 lutego do 3 marca 2012 r.

VERTEX na targach R+T w Stuttgarcie

Międzynarodowe Targi R+T w Stuttgarcie organizowane są co trzy lata od 1965 r. Są jednym z największych i najważniejszych wydarzeń w branży osłonowej na świecie i cieszą się niezwykłą popularnością wśród wystawców i odwiedzających.

W obecnej, dziewiętnastej edycji, śląski producent z Czechowic-Dziedzic przedstawił pełną ofertę produktową, nowości techniczne oraz udoskonalone rozwiązania z zakresu rolet i osłon przeciwsłonecznych. Goście licznie odwiedzający ekspozycję Vertexu mogli obejrzeć ofertę nowości produktowych.

VERTEX SA na targach R+T w StuttgarcieNa targach R+T w Stuttgarcie VERTEX zaprezentował m.in. roletę Legato z nadrukiem nawiązującym do Mistrzostw Europy 2012, plisę z prowadnicami do okien dachowych oraz nowy profil plis zwykłych o różnych kształtach, w tym okrągłych, trójkątnych i trapezowych.

Pokazane zostały także żaluzje poziome z systemem sterowania Monomagic oraz markizy w pełnej kasecie sterowane elektrycznie. Dzięki kasecie materiał markizy jest po zamknięciu całkowicie niewidoczny.

"Udział w tego typu imprezach jest najprostszą formą pokazania firmy i jej produktów szerokiej grupie potencjalnych klientów, a co za tym idzie, zapoznania się z ich oczekiwaniami. Międzynarodowe targi dają możliwość, przyjrzenia się rynkom zagranicznym, szczególnie pod kątem obowiązujących zagranicą standardów produktów oraz metod współpracy firm z innych krajów z klientami z całego świata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że targi R+T są miejscem wielu premier oraz zapowiedzi nowości, które dopiero pojawią się na rynku.

Stoisko firmy VERTEX SA na targach R+T w Stuttgarcie w 2012 r.Pojawiając się w Stuttgarcie mieliśmy okazję poznać nowe trendy w branży, kreowane zarówno przez światowych liderów w produkcji technik osłonowych, jak i systemodawców, jako pierwsi. Uczestnictwo w branżowym wydarzeniu o takim zasięgu jest również swoistym potwierdzeniem pozycji firmy na rynku. Innymi słowy, firma obecna na targach R+T jest postrzegana jako liczący się i godny zaufania producent.

Podsumowując, udział w XIX edycji w Stuttgarcie pozwolił nam zaobserwować, w jakim kierunku zmierza rozwój systemów osłonowych, a tym samym pozyskać wiedzę, w jaki sposób powinna się rozwijać nasza firma", powiedział Marcin Miraś, dyrektor handlowy firmy VERTEX.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy VERTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: VERTEX SA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE