Luksusowe apartamenty w Edynburgu z oknami Keylite

Boroughmuir, usytuowane w dzielnicy Bruntsfield na południu Edynburga, jest uważane za jedno z najbardziej cenionych historycznych budynków w stolicy Szkocji, wpisanych na listę zabytków klasy B. W ramach starannej renowacji tego edynburskiego liceum, przekształconego na 87 luksusowych apartamentów, zainstalowano łącznie 56 okien dachowych Keylite Conservation.

Luksusowe apartamenty w Edynburgu z oknami Keylite

Delikatna renowacja przeprowadzona przez CALA Homes (wschód) miała na celu ponowne użycie i odnowienie istniejących już elementów budynku, takich jak okna, schody, sklepione dachy oraz oryginalne belki.

Przykładem jest renowacja 430 okien skrzydłowych, które zapewniają każdej nieruchomości dostęp do naturalnego światła i widok na panoramę miasta.

56 okien dachowych Keylite Conservation z białym wykończeniem wewnętrznym, elektrycznymi żaluzjami i otwieraniem słonecznym zostało wyszczególnionych jako element luksusowej renowacji.

Okna dachowe Keylite Conservation są idealnym wyborem w nieruchomościach z historycznym stylem, odtwarzają ich tradycyjny wygląd.

Czarna, centralna, szklana listwa i niskoprofilowa zewnętrzna obróbka blacharska przywracają tradycyjny wygląd, jednocześnie umożliwiają przedostanie się naturalnego światła do pomieszczenia.

Craig Donaldson, kierownik projektu w CALA Homes (wschód) powiedział:

Kompleksowa renowacja edynburskiego liceum Boroughmuir listy B w 87 prywatnych apartamentów jest projektem, który wymagał niesamowitej uwagi i dbałości o najmniejsze detale, aby zachować wygląd dawnej szkoły.

Jako pionier w swoim rodzaju, budynek był jednym z pierwszych w Edynburgu, wykorzystującym architekturę szkieletu stalowego, tym samym tworząc duże sale lekcyjne – niektóre z nich są wyrażone w mieszkaniach wystawionych na sprzedaż.

Jesteśmy świadomi historii budynku, potrzeba starannej specyfikacji produktu była kluczowa. Okna dachowe Keylite Conservation były idealnym wyborem w tym projekcie, ze względu na ich styl, a także zwiększoną wydajność cieplną.

 

John Logue, kierownik ds. sprzedaży i specyfikacji Keylite (Szkocja & Kumbria) dodaje:

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z firmą CALA przy tym prestiżowym projekcie. Nasze okna dachowe korzystają ze zwiększonej wydajności cieplnej, dzięki temu, że w standardzie mają wbudowany rozszezrzający się kołnierz termiczny , ciepłą krawędź szyby i opływowy kształt.

Jako Keylite, z pasją poprawiamy wydajność cieplną budynków, zmniejszając przy tym koszty zużycia energii. Z niecierpliwością czekamy na skończenie tej inwestycji.

Boroughmuir jest największym i najbardziej skomplikowanym projektem, jakiemu podjęła się firma CALA Homes (wschód). Każdy apartament posiada dostęp do windy, parking z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, a także dostęp do relaksującego dziedzińca mieszkańców.

Użyte produkty:

  • 56x Renowacyjne okna dachowe Keylite
  • Zestawy kołnierzy

 

źródło i zdjęcia: Keylite

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT