Rolety dzień noc. Idealne do biura lub pracowni

Praca biurowa czy też w specjalistycznej pracowni wymaga odpowiedniego skupienia i warunków, które ułatwiają wykonywanie zadań. Z pewnością możesz zaobserwować u swoich pracowników zmiany tempa i nastroju w zależności od ilości światła lub temperatury. Właśnie dlatego polecamy ci zamontowanie w twojej firmie rolet dzień i noc, które wspomogą efektywną pracę.

Rolety dzień noc. Idealne do biura lub pracowni

Jak działa roleta dzień i noc?

Roleta typu dzień - noc została wyposażona w dwa rodzaje przeplatających się pasów: transparentne oraz nieprzezroczyste. Pasy te są skonstruowane w taki sposób, aby możliwe było ich różne ustawienie względem siebie. Swoboda regulacji sprawia, że można pozostawić roletę jako półprzepuszczalną albo zakryć nią okno całkowicie. Takie działanie rolety dzień - noc sprawi, że twoi pracownicy będą mogli dopasować ilość potrzebnego im światła do swoich potrzeb.

Ci, którzy wolą więcej blasku, pozostawią pasy ułożone naprzemienne, co pozwoli im cieszyć się światłem słońca. Ci z kolei, którym zależy na jak najmniejszej ekspozycji, będą mogli zasłonić okno w pełni. Dzięki temu zapanuje nie tylko odpowiednia temperatura i jasność, ale każdy będzie mógł też regulować ją indywidualnie i stopniowo, w zależności od dnia i nastroju.

Idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza

Na pewno chciałbyś, aby twoje biuro cieszyło się dobrą opinią klientów. Na to, jak je postrzegają, wpływa między innymi jego wygląd. Okna są jednym z tych elementów, na które na pewno zwrócą uwagę twoi goście. Dlatego warto zadbać, aby prezentowały się estetycznie i nowocześnie, co na pewno wspomoże utrzymanie dobrej opinii klientów. Rolety typu dzień i noc doskonale sprawdzają się w tym przypadku. Są estetyczne i minimalistyczne, dzięki czemu prezentują się w sposób nowoczesny oraz bardzo skromny. Nie budzą skojarzeń z przestarzałymi ozdobami, jak czasem dzieje się w przypadku firanek, które najpewniej nie pasowałyby do twojego biura. Co więcej, są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a to ogromny plus w przypadku każdej firmy.

Czy twoja firma mieści się na parterze?

Być może twoja firma mieści się na parterze i chciałbyś uniknąć ciekawskich spojrzeń gapiów, którzy lubią zatrzymywać się przy twoich oknach. Jeśli zależy ci na komforcie pracy bez wścibskich spojrzeń, rolety oferowane na stronie https://rolety24.net/rolety-dzien-i-noc sprawdzą się doskonale. Pomimo posiadania transparentnych pasów nie prześwitują, co umożliwi ci dobrą osłonę pracowników przed nieproszonymi spojrzeniami.

Artykuł Partnera 

Zdjęcie: stock.adobe.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT