Zalety ciepłego montażu bramy garażowej

Przedstawiciele z Akademii Eksperta Krispol odwiedzili budowę domu państwa Bardowskich, którzy relacjonują postęp prac na kanale YouTube. Zbliżająca się zima przypomina nam, że energooszczędność i zatrzymywanie ciepła w budynku jest bardzo ważne - warto postawić na sprawdzone produkty i profesjonalny montaż.

Zalety ciepłego montażu bramy garażowej

Jaką bramę wybrali państwo Bardowscy?

Akademia Eksperta KRISPOL odwiedziła budowę jednych z najbardziej znanych rolników, Państwa Bardowskich, którzy są w trakcie budowy swojego nowego domu. Cały proces para relacjonuje na swoim YouTube. Brama KRISPOL wybrana przez inwestorów ma aż 5 metrów szerokości i została wykonana w bardzo modnym, antracytowym odcieniu.

Jakie korzyści płyną z wyboru ciepłego montażu bramy?

Funkcjonalna, bezpieczna, solidna – to główne cechy bramy, które zadecydują o zadowoleniu z tego produktu, bez względu na to, czy mamy na myśli rozwiązanie dedykowane do gospodarstwa, czy też dla domu. Sam produkt jest bardzo ważny, a wybór sprawdzonego producenta istotny, ale powinniśmy również pamiętać, że taką samą rolę odgrywa dobrze wykonany montaż. Eksperci radzą, by w przypadku garażu, który jest wbudowany w kubaturę budynku i stanowi jego integralną część, przemyśleć wybór ciepłego montażu bramy. Ten innowacyjny system zapewnia lepszą izolację bramy.

Ciepły montaż bramy garażowej fot. Krispol

Zawsze podkreślamy, że dobrze wykonany montaż jest tak samo ważny, jak dobrej jakości produkt. Co to oznacza w praktyce? Inwestorom radzimy, aby decydując się na bramę KRISPOL, zweryfikować na stronie internetowej czy najbliższy punkt oferuje usługi certyfikowanych montażystów, którzy ukończyli pakiet szkoleń. Na budowie u Ani i Grzesia montażem zajęła się firma KRISHOME Filipowicz z Jeleniej Góry - skomentował Marcin Garbaciak, szkoleniowiec z KRISPOL.

W praktyce ciepły montaż bramy odbywa się poprzez zdystansowanie kątownika pionowego od ściany i zamiast standardowego przytwierdzenia prowadnic do muru – zastosowanie specjalnej przekładki, wyposażonej w gniazdo pod dodatkową uszczelkę, a także pod klej do ocieplenia. Dwie uszczelki lepiej doszczelniają połączenia, zmniejszając mostki termiczne w tym połączeniu.


Relację z montażu można zobaczyć na kanale Youtube KRISPOL

Jak prawidłowo konserwować bramę garażową?

Jak podkreślają eksperci o stolarkę, warto dbać również po budowie. Często zmotoryzowani inwestorzy korzystają ze swojej bramy nawet kilka razy dziennie, a brak utrzymania produktu w czystości, czy nagromadzenie się zanieczyszczeń pomiędzy sekcjami może doprowadzić do uszkodzenia bramy. Aby zapobiec takim sytuacjom i jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją bramy, należy regularnie i prawidłowo konserwować ten element stolarki

Konserwacja bramy garażowej - wideoporadnik

źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT