Nowość! Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 - relaks w każdych warunkach pogodowych!

Aby maksymalnie wykorzystać czas spędzany na łonie natury, bez względu na zmienne warunki pogodowe, warto rozważyć zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz. W tym zakresie doskonale sprawdzi się najnowsza oferta od Aluprof – pergola MB-OpenSky 120. Teraz oferta producenta została rozszerzona o modele montowane przyściennie.

Nowość! Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 - relaks w każdych warunkach pogodowych!

Zaawansowane technologie i design

Przyścienna pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof to rozwiązanie łączące funkcjonalność z estetyką, które można łatwo zamocować do ściany budynku. Jest to idealne rozwiązanie nawet dla małych przestrzeni, takich jak ogródki czy tarasy, dzięki czemu użytkownikom oferuje dodatkową przestrzeń.

Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych, łatwo wpasuje się w każdy styl aranżacji. Sterowanie dachem pergoli możliwe jest za pomocą pilota, aplikacji mobilnej czy systemu domu inteligentnego, umożliwiając łatwą regulację ilości światła i ciepła.

Pergola wyposażona jest również w uszczelki przeciwdeszczowe i system odprowadzania wody, co zwiększa jej funkcjonalność.

Nowe opcje montażu pergoli MB-OpenSky 120

Dostępne są nowe wersje pergoli MB-OpenSky 120: przyścienna z dwoma słupami oraz narożna z jednym słupem, idealne do wnęk tarasowych. Te opcje rozszerzają możliwości zastosowania pergoli, zarówno w domach, jak i w przestrzeniach komercyjnych, takich jak ogródki letnie w kawiarniach.

Nowe warianty zachowują wszystkie funkcje i zalety oryginalnego produktu, oferując jednocześnie większą elastyczność montażu.

Komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Pergola MB-OpenSky 120 zapewnia nie tylko elastyczność w dostosowaniu akcesoriów, ale również wygodę i bezpieczeństwo użytkowania dzięki integracji z systemami sterowania.

Czujniki pogodowe automatycznie regulują ustawienie lameli, podczas gdy oświetlenie LED tworzy przyjemną atmosferę i umożliwia korzystanie z pergoli po zmroku. Dla dodatkowego ciepła można zainstalować promienniki cieplne, a przesłony boczne, takie jak szklane panele przesuwne, zapewniają prywatność.

Zobacz film - Pergola przyścienna MB-OpenSky 120.

Stabilność i długowieczność

Wykonana z ekstrudowanego aluminium pergola Aluprof gwarantuje stabilność i trwałość. Dostępna w szerokiej palecie kolorów RAL, łatwo dopasuje się do estetyki każdego budynku i otoczenia.

Konstrukcja ta jest odporna na warunki pogodowe, takie jak śnieg i wiatr, przy maksymalnych wymiarach do 6m x 4m x 3m. Łatwa w montażu i konserwacji, pergola nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dodatkowo, jest to rozwiązanie ekologiczne, ponieważ użyte materiały nadają się do recyklingu.

Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć przytulną i funkcjonalną przestrzeń na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Zapewnia ochronę przed słońcem, deszczem, wiatrem i zimnem, a także tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę. To produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość, komfort i styl oraz chcących podziwiać piękno odradzającej się po zimie przyrody także podczas niesprzyjającej aury – podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof.

Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 to inwestycja na lata, która zwiększa wartość nieruchomości i zapewnia komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Dzięki niej możemy zrealizować marzenie o własnej strefie relaksu, w której będziemy cieszyć się pięknem natury i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.


Źródło i zdjęcia: Aluprof

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT