PRODUCENCI
BH Res
ul.Torowa 3, 35-205  Rzeszów
tel. 17 864 13 13

Na rynku polskim działamy od 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie budową domów w technologii szkieletu drewnianego. Większość wybudowanych przez nas obiektów wyposażaliśmy w nadmuchowe systemy grzewcze i klimatyzacyjne. Założyciele firmy podczas kilkuletniego pobytu w U.S.A. w latach 80-tych, mieli możliwość zdobycia znacznego doświadczenia w zakresie wykonawstwa powietrznych systemów, które są tam od wielu lat powszechnie stosowane.

W latach 90-tych nieustannie podnosiliśmy swoje kwalifikacje w dziedzinie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz interesowaliśmy się na bieżąco wszelkimi najnowszymi rozwiązaniami.

W wyniku nawiązania wielu kontaktów w U.S.A. udało nam się zawrzeć korzystne kontrakty z kilkoma producentami materiałów służących do wykonywania instalacji powietrznych oraz urządzeń. Od 1998 roku specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowym zaopatrzeniu firm wykonujących tego typu instalacje.

Kadra inżynierska naszej firmy służy swoją pomocą w zakresie stosowania oferowanych materiałów.

Jesteśmy przedstawicielami takich firm jak:

  • SAINT GOBAIN - Isover Hiszpania - producent m.in. płyt z włókna szklanego "Climaver".
  • AFS - producent m.in. elastycznych przewodów powietrznych.
  • SELKIRK - AIR MATE - producent m.in. kratek i anemostatów.
  • LUX-PRO - producent termostatów elektronicznych do urządzeń HVAC.

Jako dystrybutor produktów "CLIMAVER", elastycznych przewodów i kratek posiadamy wyłączność na terenie Polski.

Ze względu na bezpośredni import jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny wraz z korzystnym systemem rabatów, przy bardzo wysokiej jakości materiałów.

Naszymi odbiorcami są firmy instalatorskie z całego terenu kraju. Ich liczba stale rośnie. Zwłaszcza wielu projektantów przekonało się o licznych zaletach stosowania oferowanych przez nas materiałów, zastępujących przestarzałe systemy z blachy.

Towar wysyłamy poprzez firmy kurierskie i dociera on do odbiorcy na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Przy zamówieniach na elastyczne przewody wentylacyjne i kratki o wartości powyżej 1000 zł transport gratis.

Dla nowych firm, które pragnęłyby nawiązać z nami współpracę prowadzimy bezpłatne szkolenia w zakresie stosowania płyt "CLIMAVER". Przeszkoleni instalatorzy po jednodniowym szkoleniu są w stanie samodzielnie produkować gotowe izolowane kanały bezpośrednio na placu budowy.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT