PRODUCENCI
Termica
ul.Oleśnicka 32b, 33-200  Dąbrowa Tarnowska
tel. 14 642 28 95


Nasze produkty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ciepłą wodę, zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Wytwarzamy zbiorniki od 60 do 3 000 litrów.

Stawiając na wysoką jakość specjalizujemy się w stali nierdzewnej. Zbiorniki cwu i wężownice wykonywane są ze stali austenitycznej lub austenityczno-ferrytycznej. W przypadku zbiorników wykonywanych na indywidualne zamówienie stal dobierana jest do potrzeb klienta, np. do wody zdrojowej. Stal nierdzewna nie tylko gwarantuje ochronę przed korozją i zapewnia długoletnią eksploatację, ale też zapobiega tworzeniu się osadów, które sprzyjają rozwojowi flory bakteryjnej (bakterie legionella). Zbiorniki ze stali nierdzewnej nie wymagają stosowania anody ochronnej.

Naszym stałym dążeniem jest najwyższa jakość w produkcji urządzeń grzewczych oraz fachowa obsługa w momencie zakupu, jak i w trakcie użytkowania. Oferujemy urządzenia o wysokiej wydajności, trwałe i łatwe w użytkowaniu, przyjazne dla środowiska.

Wszystkie produkty wykonywane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej (urządzenia gazowe posiadaja znak CE) i objęte są gwarancją do 8 lat. Wymienniki i zasobniki posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT