PRODUCENCI
Netgear
ul.Al Jerozolimskie 65/79, 00-697  Warszawa
tel. 022 630 66 44, 022 583 43 81

NETGEAR (Nasdaq: NTGR) projektuje technologicznie zaawansowane, markowe produkty sieciowe zaspokajające potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Produkty firmy umożliwiają współdzielenie dostępu do Internetu, urządzeń peryferyjnych, plików, multimedialnych treści cyfrowych oraz aplikacji w komputerach osobistych i innych urządzeniach łączących się z internetem.

Nowy – szybki standard 802.11n

Dostawcy usług internetowych już dziś oferują coraz to nowsze usługi typu przesyłanie filmów czy muzyki, do czego niezbędne jest szersze pasmo. Standard 802.11n daje możliwość uzyskania przepływności rzędu 300 Mb/s, co stanowi praktycznie prawie 6-krotny wzrost dostępnego pasma w porównaniu do standardu 802.11g. Nowy standard to nie tylko większe prędkości, ale również większy zasięg. RangeMax NEXT to urządzenia, które mają zaimplementowany nowy standard 802.11n, ale są również w pełni kompatybilne z poprzednimi standardami „b” i „g”, a co za tym idzie, w jednej infrastrukturze sieci bezprzewodowej mogą być wykorzystywane karty obsługujące standardy b, g oraz n.

Intuicyjna konfiguracja urządzeń sieciowych Netgear

Netgear stworzył oprogramowanie Smart Wizard, które to w bardzo łatwy sposób, krok po kroku, z wykorzystaniem komputera, poprowadzi użytkownika przez konfigurację urządzenia, sieci bezprzewodowej oraz zabezpieczeń. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, chcących skonfigurować np. reguły zapory sieciowej, dostępny jest standardowy GUI, do którego logujemy się, wykorzystując przeglądarkę internetową.

ROZWIŃ OPIS