PRODUCENCI
VARIOVAC Polska
, 62-035  Kórnik
tel. 61 81 95 000

Od dwudziestu lat produkujemy systemy centralnego odkurzania. Nasza nowoczesna fabryka w Niemczech projektuje i wytwarza produkty najwyższej światowej klasy. Proces produkcji jest objęty niezwykle restrykcyjną kontrolą jakości na każdym etapie. Dzięki temu system centralnego odkurzania Variovac® to produkt niepowtarzalny oraz niezawodny.

Dla nas najważniejszy jest klient. Żeby Państwa o tym przekonać wprowadziliśmy program "Bezpieczny zakup", który sprawia, że inwestycja w system centralnego odkurzania Variovac® to pełen komfort - od momentu projektu aż po długoletnie użytkowanie.

Posiadamy w ofercie produkty wyjątkowej jakości, dlatego też możemy zaoferować najdłuższy na rynku okres gwarancji a także możliwość zwrotu towaru w przypadku niezadowolenia z działania odkurzacza centralnego Variovac®.

Variovac posiada w swojej ofercie System VIP.

Variovac Intelligent Powercontrol to rewolucyjny system, który został opracowany z myślą o użytkownikach. VIP wprowadza nową jakość w branży systemów centralnego odkurzania i jesteśmy przekonani, że ogromna ilość jego zalet sprawi, że sprzątanie stanie się dla Państwa jeszcze przyjemniejsze.

Od dziś nie muszą Państwo biegać do piwnicy lub garażu, aby przekonać się, czy nie trzeba wyczyścić filtra, wyrzucić śmieci ze zbiornika lub dokonać serwisu urządzenia. Wszystkie aktualne dane dotyczące stanu jednostki, a także moc z jaką pracuje odkurzacz widzą Państwo w każdej chwili podczas sprzątania. Umożliwia to panel sterująco-informacyjny VIP umieszczony w najlepszym z możliwych miejscu na rękojeści węza ssącego Variovac.

Panel VIP pozwala także na stopniową regulację siły ssącej jednostki. Przyciskami "+" oraz "-" ustawiamy żądaną moc odkurzacza na poziomie 30, 60 lub 100%. W momencie wyłączenia odkurzacza podczas pracy z mocą mniejszą niż 100% jednostka automatycznie zwiększa obroty do maksimum i pracuje jeszcze przez cztery sekundy. Dzięki temu kurz zostaje całkowicie usunięty z instalacji ssącej.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT