Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii Instal System 2023

Zapraszamy Państwa do udziału lub odwiedzenia największych branżowych targów w Polsce południowej - 25-tych Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2023”.

Termin: 22.09 - 24.09.2023 r.
Miejsce: Targi Bielskie, ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała

Więcej informacji: https://targibielskie.pl

Największe w południowej Polsce jesienne wydarzenie dla branży instalacyjno-grzewczej, miejsce spotkań producentów i  dystrybutorów  systemów grzewczych, odnawialnych źródeł energii,  techniki  klimatyzacyjnej, wentylacyjnej z inwestorami a także z profesjonalistami z branży.

To także miejsce prezentacji nowych trendów i wymiany doświadczeń, swoim zasięgiem obejmuje region pogranicza polsko- czesko – słowackiego.

Targi zlokalizowane w dynamicznie rozwijającym się regionie kraju. Wysoka aktywność inwestycyjna działających tutaj firm skutkuje wzrastającym zapotrzebowaniem na inwestycje budowlane –  mieszkaniowe a także modernizacje infrastruktury publicznej.

Podejmujemy intensywne wysiłki i inicjatywy – aby targi odgrywały aktywną rolę w integracji branży instalacyjnej w regionie, aby służyły firmom i były ważną, skuteczną platformą promocji ich  produktów,Targi od lat cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów i inwestorów polskich, a także z  Austrii, Czech i Słowacji.

źródło: Targi Bielskie, Biuro Promocji i Wystaw "ASTRA"

Nie przegap
Targi, wystawy
FASTENER POLAND - Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia
Targi, wystawy
EXPOBUD - GLIWICKIE TARGI BUDOWNICTWA & Odnawialnych Źródeł Energii
Targi, wystawy
Podhalańskie Targi Budownictwa Instalacji Wnętrz & Targi Odnawialnych Źródeł Energii
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT