Produkty firm Wienerberger i ModernDach na dachu kościoła w Dawidach Bankowych

Trwa rozbudowa kościoła w Dawidach Bankowych. Świątynia, której proboszczem jest Grzegorz Jaszczyk, kapelan Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, zyskała nowy dach. Produkty do jego budowy dostarczyły firmy Wienerberger i ModernDach.

Produkty firm Wienerberger i ModernDach na dachu kościoła w Dawidach Bankowych

Modernizacja świątyni, która polega na dobudowaniu nowego skrzydła, trwa od sierpnia 2010 r. Jednym z etapów robót były prace dekarskie. O pomoc w ich przeprowadzeniu Grzegorz Jaszczyk, ksiądz kapelan, zwrócił się do Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Pomoc w budowie dachu kościoła w Dawidach Bankowych zadeklarowało kilka firm wykonawczych, które są zrzeszone w PSD.

Natomiast materiały budowlane budowlane pochodzą od firm Wienerberger i ModernDach, członków wspierających PSD, którzy przekazali dachówkę oraz więźbę prefabrykowaną. Z produktów tych powstała konstrukcja dachowa o powierzchni blisko 600 m2.

Oficjalne podziękowania dla firm wykonawczych i producentów, którzy zaangażowali się w budowę kościoła w Dawidach Bankowych, proboszcz tej parafii wraz z Zarządem PSD złoży 26 stycznia 2012 r. w Poznaniu, w trakcie XI Kongresu Dekarzy Polskich. Dla wyróżnienia wszystkich darczyńców świątyni, zostanie również odsłonięta tablica upamiętniająca.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami firm Wienerberger i ModernDach, które znajdują się tutaj oraz tutaj.

źródło i zdjęcie: dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT