Wienerberger na Europejskiej Giełdzie Informacji Renowacyjnej w Krakowie

W dniach 26-28 marca 2012 r. w Krakowie odbędzie się XI edycja Europejskiej Giełdy Informacji Renowacyjnej, gdzie firma Wienerberger zaprezentuje katalog "re:konstrukcje". Ta wyjątkowa publikacja zawiera ciekawe informacje na temat zastosowań dachówek marki Koramic na połaciach zabytkowych budynków.

Wienerberger na Europejskiej Giełdzie Informacji Renowacyjnej w Krakowie

Przy renowacjach zabytków od ekip budowlanych wymaga się niezwykłej dokładności oraz dużego doświadczenia. Dotyczy to zwłaszcza dekarzy, gdyż naprawa zniszczonych dachów leciwych budynków jest prawdziwą sztuką, która wymaga użycia produktów najwyższej jakości.

Wydając katalog "re:konstrukcje" firma Wienerberger udowadnia, że nowoczesne dachówki marki Koramic, oprócz tego, że dobrze prezentują się na połaciach współczesnych budynków, mogą również znaleźć zastosowanie podczas remontów wiekowych obiektów.

Liczący ponad 100 stron katalog "re:konstrukcje" przedstawia szereg ciekawych inwestycji, jakie zostały zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat w Polsce. "Prezentujemy w nim liczne przykłady odzyskania świetności wyjątkowych obiektów zabytkowych dzięki, między innymi, zaawansowanym technologicznie, a jednocześnie klasycznie pięknym dachówkom ceramicznym, produkowanym i sprzedawanym z sukcesem od wielu lat przez naszą firmę. Tylko dzięki wspólnym wysiłkom konserwatorów zabytków, architektów, dekarzy, a także doradców technicznych możliwa jest owocna współpraca przy układaniu dachów na obiektach historycznych" - stwierdził Mirosław Jaroszewicz, członek zarządu firmy Wienerberger.

Europejska Giełda Informacji Renowacyjnej łączy w sobie formułę konferencji oraz targów. Jest to platforma wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami działającymi w branży renowacji zabytków. Tematami wiodącymi tegorocznej edycji będzie "Zdefiniowanie najpilniejszych potrzeb i problemów konserwatorskich w skali ogólnokrajowej i regionalnej" oraz "Kryteria doboru materiałów i technologii do prac renowacyjnych prowadzonych w obiektach historycznych".

Giełda odbędzie się na terenie Sali Obrad Rady Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3/4. Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli okazję do zapoznania się m.in. z ofertą produktową oraz skorzystania z porad doradców technicznych firmy Wienerberger.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Wienerberger, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Wienerberger

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT