Roto Frank szkoli dekarzy

15 listopada 2011 r. firma Roto Frank zorganizowała szkolenie produktowe w Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie. Było ono adresowane do 12 firm wykonawczych, które działają na terenie województwa mazowieckiego, oraz przedstawicieli zarządu oddziału mazowieckiego i zarządu głównego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Roto Frank szkoli dekarzy

Tematyką pierwszej części szkolenia organizowanego przez firmę Roto Frank był prawidłowy montaż nowych produktów z linii Designo R7. Prezentację poprowadził Janusz Karbowniak, koordynator sieci sprzedaży w firmie Roto Frank. Druga część szkolenia, zorganizowana przez doradców technicznych Roto Frank, poświęcona była kompletnym zestawom solarnym, które składają się z kolektorów Roto Sunroof.

Na szkoleniu Roto Frank obecny był Krzysztof Stremlau, szef polskiego oddziału firmy Roto, oraz Christoph Hugenberg, członek zarządu Roto Frank AG, który jest szefem dywizji okien dachowych i systemów solarnych. W trakcie szkolenia, Hugenberg pytał dekarzy o ocenę jakości wykonania produktów Roto, oraz poruszył kwestię wsparcia, jakiego firma Roto udziela dekarzom zrzeszonym w PSD.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Roto, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: dekarz.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT