Gwarancja szybkich i terminowych dostaw w Roto

Przedsięwzięciem, które wymaga zgrania w czasie terminów oraz zaplanowania najważniejszych spraw jest niewątpliwie budowa domu, w której firma Roto stara się wraz z każdym inwestorem jak najaktywniej uczestniczyć. Dlatego Roto zapewnia krótki - już 48-godzinny czas dostawy ponad 300 produktów. Wśród nich znajdują się wybrane okna dachowe.

Gwarancja szybkich i terminowych dostaw w Roto

Roto zapewnia krótki - już 48-godzinny czas dostaw (bezpośrednio z fabryki do rąk odbiorcy) dla zamówień standardowych złożonych do godziny 12.00 dnia roboczego. Tak szybko jest w stanie dostarczyć ponad 300 produktów. Wśród nich znajdują się wybrane okna dachowe (Designo R4, Designo R7, Designo R8), wyłazy (WDA R35, Lucarno WDL R27 H, WDL 217 H RAL), jak i przydatne akcesoria (np. roleta zewnętrzna RotoTherm), kołnierze uszczelniające różnego typu (pojedyncze: EDR ZIE, EDR SDS, EDR SNO, EDR BTN, EDR HZI, EDR EZI oraz do zespoleń wielokrotnych: EDR ZIE, EDR HZI), zestawy uszczelniające (ASA ECO, AAS), klamki, akcesoria do sterowania zdalnego i manualnego, zasilacze, siłowniki, czujniki dymu, termostaty, a nawet schody strychowe (Roto Esca, Cadet 3, Norm 8/3 ISO-RC) oraz potrzebne do nich akcesoria (barierka ochronna z drewna i poręcz).

Produkty Roto zachwycają nie tylko doskonałą jakością. Ważne jest, że są dostarczone sprawnie i w samą porę. Dziś Roto może się pochwalić terminowością dostaw na poziomie niemal 98%. Szczegółowe informacje odnośnie terminów dostaw wszystkich produktów Roto znajdują się w Cenniku dla Profesjonalisty dostępnym także w wersji on-line: http://pl.dst.roto-frank.com/profesjonalny-partner-roto/cennik-dla-profesjonalisty-2012-wersja-online.html. Dostawy, które odbywają się w ciągu 2 dni roboczych zostały zaznaczono w nim kolorem białym.

źródło i zdjęcie: Roto

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT