Roto Frank Okna Dachowe "Budowlaną Firmą Roku"

X jubileuszowa gala pisma branżowego "Builder", była okazją do wręczenia wybranym firmom nagrody za dynamiczny rozwój. To powszechnie znane wyróżnienie Kapituła przyznała laureatom z branży budowlanej, doceniając zarówno sukcesy rynkowe ich menedżerów, jak i osiągniętą przez ich pracowników pozycję firmy na rynku. Tytułem "Budowlanej Firmy Roku" w kategorii Producent Materiałów Budowlanych została uhonorowana firma Roto Frank Okna Dachowe.

Roto Frank Okna Dachowe "Budowlaną Firmą Roku"

 

Podczas jubileuszowej gali, Redaktor Naczelna magazynu, Danuta Burzyńska, w następujący sposób uzasadniła tę decyzję:

Znamy Państwa firmę, jej działalność i owoce tej działalności. W Państwa przypadku kapituła brała pod uwagę całokształt tej działalności na polskim rynku, fachowe doradztwo techniczne, programy szkoleniowe, nowoczesny zakład produkcyjny i umożliwienie zatrudnienia w regionie.

Cała załoga Roto przyjęła nagrodę "Budowlana Firma Roku" jako widoczne docenienie wkładu pracy w dobre funkcjonowanie firmy, której produkty znacząco wyróżniają się na rynku niezawodną jakością oraz energooszczędnością. W przyszłości Roto Frank Okna Dachowe liczy również na kolejne laury. "Budowlana Firma Roku" jest jednocześnie nominacją do statuetki - "Polskiego Herkulesa" w roku następnym.

źródło: Roto
zdjęcie: Ryszard Baranowski

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT