Nowy numer biuletynu Rotomania

W grudniu 2012 r. ukazało się nowe, drugie już wydanie biuletynu Rotomania, kierowanego przez firmę Roto Frank Okucia Budowlane do obecnych i przyszłych uczestników programu dla producentów oraz sprzedawców okien. Najnowszy numer zawiera informacje o nowościach produktowych, aktualnych wydarzeniach w branży oraz o samym programie.

Nowy numer biuletynu Rotomania

Pierwszy biuletyn wydany został we wrześniu 2012 r. przy okazji podsumowania rocznej działalności Rotomanii - programu adresowanego do producentów i dealerów okien, którzy chcą wyróżnić się ze swoją ofertą na tle konkurencji. Celem programu jest poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności związanych z efektywną sprzedażą oraz profesjonalną ekspozycją wysokomarżowych produktów.

W najnowszym numerze Rotomanii nie mogło zabraknąć więc obszernego podsumowania pierwszego roku funkcjonowania programu oraz relacji z konferencji poświęconej temu zagadnieniu. Zainteresowani znajdą również informacje dotyczące wyników konkursu "Sprzedawca Roku 2011-2012" oraz ciekawy artykuł "Za co klient chce zapłacić więcej?", o nowoczesnym podejściu do sprzedaży okien. Na łamach Rotomanii także doniesienia z prasy, tym razem branżowego magazyny Świat Architektury oraz prezentacja nowości produktowej - 10-stopniowego uchyłu idealnego do sypialni.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do lektury.

źródło: Roto Frank Okucia Budowlane

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT