REECO Poland stawia na rozwój energii ze źródeł odnawialnych

REECO Poland zachęca do uczestnictwa w organizowanych przez siebie międzynarodowych targach RENEXPO® Poland. W tym celu firma prowadzi szeroką akcję marketingową.

REECO Poland stawia na rozwój energii ze źródeł odnawialnych

W dniach 26-28.10.2011 r., w Centrum EXPO XXI, odbędą się międzynarodowe targi RENEXPO® Poland, które organizowane są przez firmę REECO Poland. Tematyką targów jest energia ze źródeł odnawialnych, budownictwo energooszczędne oraz remonty z użyciem komponentów domu pasywnego.

Przedsiębiorstwa, które działają w branży źródeł odnawialnych, napotykają w Polsce na wiele problemów. Dotyczy to szczególnie tych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Wobec tego organizator międzynarodowych targów RENEXPO® Poland postanowił wyjść im na przeciw i przygotował dla nich specjalną ofertę.

Spółki, które działają na rynku nie dłużej niż 3 lata, mogą uzyskać "Pakiet Specjalny" od firmy REECO Poland. Uprawnia on do wykupu stoiska targowego z 50% rabatem oraz skorzystania z bezpłatnego udziału w Forum Wystawców i w Spotkaniach Kooperacyjnych. Ponadto spółki te mogą otrzymać 2 bezpłatne Karty Wstępu na jedną wybraną konferencję (seminarium).

Wszystkim tematom, które zostaną podjęte w czasie międzynarodowych targów RENEXPO® Poland, towarzyszyć będą wystawy, konferencje lub seminaria oraz Forum Wystawców. REECO Poland dokłada wszelkich starań, aby targi były licznie odwiedzane zarówno przez specjalistów z branży jak i też przez osoby prywatne.

W tym celu, organizator targów prowadzi szeroką kampanię marketingową. Firma REECO Poland dystrybuuje pocztą materiały marketingowe do ok. 30 tys. osób. Natomiast ok. 120 tys. osób otrzymuje informacyjne e-maile, zaś newslettery Grupy REECO docierają do ok. 150 tys. osób.

Grupami docelowymi międzynarodowych targów RENEXPO® Poland są: firmy budowlane, architekci, doradcy energetyczni, przemysł, producenci komponentów, gminy, samorządy, uczelnie, rolnicy, technika, inżynierowie, rzemiosło, usługi komunalne, handel energią, finansowanie, promocja, ubezpieczenia, inwestycje, handel, dystrybucja, biura, urzędy, ministerstwa, stowarzyszenia, media i biznes.

źródło i zdjęcie: REECO Poland

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT