Prezydencja Polski w Unii Europejskiej objęła patronat nad targami RENEXPO® Poland

Polska Prezydencja w Unii Europejskiej oficjalnie objęła targi RENEXPO® Poland swoim patronatem. W tym roku mamy premierę targów RENEXPO®, które są najmłodszym przedsięwzięciem Grupy REECO.

Prezydencja Polski w Unii Europejskiej objęła patronat nad targami RENEXPO® Poland

Patronat Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w połączeniu z tradycją Grupy REECO przyczynią się do tego, ze targi te będą centralną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z dziedziny energii ze źródeł odnawialnych w Europie Środkowej i Wschodniej.

"Jesteśmy dumni z tego, ze Grupa REECO może kontynuować swoją dobrą współpracę z Unią Europejską teraz także w Polsce" - podkreśla manager projektów międzynarodowych w Grupie REECO Avena Gall-Tamas.

Po sukcesie RENEXPO® Central Europe w maju na Węgrzech, które miało patronat Węgierskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, powstaje kolejna możliwość współpracy na poziomie europejskim.

Polska ma ogromny potencjał w dziedzinie energii ze źródeł odnawialnych i rok 2011 to wspaniała okazja, aby pokazać to światu.

Również jednym z celów polskiej prezydencji jest ochrona środowiska i klimatu a co za tym idzie także pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych. Z tego tez powodu polska prezydencja nazywana jest "zieloną prezydencją".

Główne tematy Międzynarodowych Targów Energetycznych RENEXPO® Poland są doskonałym uzupełnieniem programu prezydencji. Temat bioenergii jest tematem centralnym. towarzysza mu równie istotne tematy jak energia wiatrowa, energia wodna, energia solarna, geotermia i pojazdy elektryczne.

źródło i zdjęcie: www.renexpo-warsaw.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT