REECO organizatorem targów RENEXPO

REECO jest czołowym organizatorem targów energii odnawialnej w Europie. Wszystkie siedem międzynarodowych wystaw organizowanych przez grupę REECO zostało opatrzone etykietą "GTQ" przez niemiecką agencję AUMA oceniającą jakość targów.

REECO organizatorem targów RENEXPO

Ocena ta pokazuje, że organizator targów i konferencji jest liderem na rynku wystaw poświadczonych etykietą GTQ w zakresie odnawialnych źródeł energii.

"Organizujemy siedem z jedenastu targów energii odnawialnej w Europie opatrzonych etykietą GTQ" mówi Johann Georg Röhm, dyrektor naczelny grupy REECO, która organizuje 64 procent targów z tego sektora. Targi w Austrii, na Węgrzech, w Rumunii i Brukseli wzrosły do rangi uznanych wystaw międzynarodowych. W tym roku kolej na Polską.

"Jesteśmy jedynym organizatorem opatrzonym etykietą GTQ w tym znaczącym sektorze na Węgrzech i w Belgii" zauważa Röhm. W każdym z krajów - Austrii i Rumunii - grupa REECO współpracuje z jedną organizacją partnerską, w Polsce posiada dwóch partnerów.

"Certyfikacja jest wyraźnym sygnałem, że idea naszych targów może być ogromnym sukcesem na arenie międzynarodowej i oferuje doskonałą jakość zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających."

Członkowie agencji AUMA organizują ponad 240 targów międzynarodowych, głownie w Azji i Europie Wschodniej. Od teraz, w katalogu znajdą się także targi REECO. "To ważny znak, że nasze targi mają znaczące uznanie na arenie międzynarodowej" mówi Avena Gall, project developer międzynarodowych targów Grupy REECO.

W szczególności ekspansja do Europy Wschodniej, wraz ze stale rosnącą liczbą wystawców i zwiedzających, odniosła ogromny sukces. Od 2007 roku, REECO Węgry organizuje w Budapeszcie jedyne targi i konferencję o energiach odnawialnych. Targi RENEXPO Central Europe odbyły się po raz kolejny w tym roku w dniach 5-7 maja br., piąty raz z rzędu w Budapeszcie. W roku 2008 dodano Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Budownictwa Pasywnego CEP.

Wydarzenie to odbędzie się w tym roku 19 i 20 października br. Grupa REECO działa w Rumunii od 2008 roku, począwszy od targów RENEXPO Europa Południowo-Wschodnia, które w tym roku odbędą się w dniach 9-11 października br. W roku 2009 dodane zostały targi ENREG w Aradzie obsługujące region Rumunii, Serbii i Węgier. W chwili obecnej w Rumunii odbywają się tylko jedne dodatkowe targi tego rodzaju RENEXPO Salzburg jest częścią Grupy REECO od 2009 roku.

Targi i równoległe konferencje odbędą się w tym roku w dniach 24-26 listopada br. Wydarzenie to, odbywające się w Austrii, urosło do rangi uznanej wystawy międzynarodowej. Od 2010 roku w Brukseli odbywa się Europejska Konferencja AEBIOM dotycząca bioenergii. W tym roku odbędzie się ona w dniach 29-30 czerwca br. Obecnie konferencja ta wraz z targami bioenergii uważana jest za wiodącą w Europie i jest jedyną wystawę tego typu w UE. Najnowszym projektem grupy REECO są targi RENEXPO Polska, które odbędą się
po raz pierwszy w tym roku w dniach 26-28 października br.

"Niemcy są największym partnerem handlowym dla Polski w tym obszarze" wyjaśnia Johann Georg Röhm. Ponadto, nowe prawo domagające się zwiększenia ilości energii odnawialnych w Polsce weszło w życie w tym roku, co pomoże pobudzić ich rynek. "Do roku 2030 Polska musi wytwarzać dwadzieścia procent energii z energii odnawialnych, podnosząc obecny poziom wynoszący siedem procent. Dla grupy REECO oznacza to, że wypróbowana i słuszna idea targów i konferencji RENEXPO także w Polsce będzie ogromnym sukcesem.

źródło i zdjęcie: renexpo-warsaw.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT