Marka IZOLMAT - tam, gdzie Izohan łączy się z Izolmat

Z dniem 1 kwietnia br., w efekcie trwającego od 2012 roku procesu, nastąpiło połączenie Przedsiębiorstwa Produkcji Materiałów Budowlanych IZOLMAT Sp. z o. o. z firmą IZOHAN Sp. z o.o. Wyroby gdańskiego producenta rolowych materiałów bitumicznych będą nadal dostępne w sieci punktów dystrybucji na terenie całego kraju pod marką IZOLMAT.

Marka IZOLMAT - tam, gdzie Izohan łączy się z Izolmat

IZOLMAT to marka profesjonalnych materiałów hydroizolacyjnych i zarazem symbol profesjonalnych rozwiązań systemowych: połączenie wieloletniej jakości i tradycji z nowoczesną technologią.

PPMB IZOLMAT Sp. z o.o. w Gdańsku, działając na polskim rynku od 1946 roku, od początku działalności oferuje papy spełniające najwyższe standardy dotyczące parametrów technicznych i użytkowych. Swoją wysoką jakość zawdzięczają wysoko wykwalifikowanej kadrze, bardzo nowoczesnej linii produkcyjnej oraz wieloletniej współpracy z niemieckimi producentami pap i dostawcami technologii wytwarzania materiałów bitumicznych. Całkowicie zautomatyzowane procesy przetwarzania surowców w finalny wyrób oraz elektroniczny system sterowania i pakowania umożliwiają ścisłe kontrolowanie jakości pap.

Doświadczenie i kompetencje zespołu specjalistów pozwoliły na przestrzeni lat na rozszerzenie portfolio pap tradycyjnych o nowoczesne wyroby zgrzewalne, w tym produkty wysoko specjalistyczne (m.in. o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia wg technologii produkcji chronionej Patentem Europejskim EP 0634515). IZOLMAT może poszczycić się także nowoczesnym systemem zarządzania w zakresie produkcji i sprzedaży z równoczesną dbałością o ochronę środowiska naturalnego. Marka IZOLMAT to odpowiedź na potrzeby rynku - oferta obejmuje nie tylko sprzedaż wyrobów, ale również kompleksowy serwis, m.in. profesjonalne doradztwo techniczne, system gwarancyjny oraz możliwość odbycia szkoleń w zakresie hydroizolacji.

W celu zapewnienia pomocy w doborze poprawnych i ekonomicznie optymalnych rozwiązań, specjaliści firmy opracowali wytyczne do projektowania i wykonywania izolacji z pap zgrzewalnych - Systemy Izolacji IZOLMAT. Zawierają one najnowocześniejsze rozwiązania projektowe w zakresie hydroizolacji dachów, fundamentów i tarasów, zarówno dla obiektów nowobudowanych jak i remontowanych.Trzon sprzedaży marki IZOLMAT stanowi rynek polski i niemiecki. Wysoką jakość gdańskich pap doceniają również konsumenci ze wschodnich i południowych krajów europejskich. Podstawę marki IZOLMAT stanowią niezawodność i elastyczność obsługi, rygorystycznie przestrzegany system kontroli jakości, a także kompetencja, zaufanie i wzajemne zrozumienie w kontaktach z Klientami.

IZOHAN specjalizuje się w produkcji materiałów hydroizolacyjnych od 25 lat. W roku 2006 firma dołączyła do struktur Grupy ATLAS, a w roku 2013 przejęła Jednostkę Biznesową Materiały Hydroizolacyjne NEXLER, należącą do Grupy LOTOS. Celem zakupu i integracji IZOHAN, NEXLER i IZOLMAT jest konsolidacja rynku bitumicznych materiałów hydroizolacyjnych oraz rozbudowanie unikalnych kompetencji dotyczących rozwoju produktów i rynku w ramach Grupy ATLAS. Poprzez konsolidację, IZOHAN stał się niekwestionowanym liderem na rynku polskim w zakresie szerokości oferty asortymentowej.

źródło i zdjęcia: IZOLMAT

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT