Skuteczna izolacja dachu z IZOHAN IZOBUD WK plus

Wszelkie rozwiązania usprawniające realizację inwestycji, którym towarzyszy także wysoka jakość, jak i możliwość dostosowania do konkretnych projektów, są szczególnie poszukiwane przez inwestorów oraz wykonawców. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, należąca do Grupy ATLAS firma IZOHAN, wprowadza dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu - IZOHAN IZOBUD WK plus. Produkt rekomendowany jest do montażu elementów izolacyjnych i termoizolacyjnych.

Skuteczna izolacja dachu z IZOHAN IZOBUD WK plus

IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjna, asfaltowo-kauczukowa, bezrozpuszczalnikowa masa hydroizolacyjno-klejąca stosowana na zimno. To, co szczególnie wyróżnia produkt, to bardzo szeroki zakres przeznaczenia. Preparat jest polecany do montażu płyt EPS i XPS oraz twardych płyt z wełny mineralnej na podłożach nienasiąkliwych (blachy, papy, izolacje bitumiczne) i nasiąkliwych (beton). Dodatkowo, lepik rekomendowany jest do przyklejania styropapy, papy do styropianu oraz do łączenia styropianu i papy między sobą przy izolacji oraz termoizolacji dachów.

Producent poleca swój nowy produkt również do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowej. Istotną cechą preparatu jest bardzo szybkie wiązanie i wysoka siła klejenia, wynikające z zastosowania wodnej emulsji uszlachetnionych asfaltów oraz wypełniacza mineralnego w postaci modyfikowanych cementów. Pozwala to na znaczne przyspieszenie prac budowlanych. Przykładowo, wykonawcy inwestycji mogą przystąpić do zasypywania wykopu przy fundamentach już po 72 godzinach od montażu płyt termoizolacyjnych (złącze osiąga pełne właściwości wytrzymałościowe po pięciu dniach od klejenia).

Działając zgodnie ze zrównoważonym rozwojem oraz z myślą o dostosowaniu do szerszej grupy materiałów, IZOHAN zadbał również o aspekt ekologiczny wyrobu. IZOHAN IZOBUD WK plus nie zawiera rozpuszczalników organicznych, co umożliwia stosowanie produktu w bezpośrednim kontakcie z każdym rodzajem płyt termoizolacyjnych.

Produkt, dostępny w opakowaniach 16 kg, jest łatwy i szybki w użyciu. Można go nakładać pacą lub szpachelką, metodą "na placki".

źródło i zdjęcia: Izohan

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT