Łupek naturalny na pokrycie dachowe

Każdy, kto spotkał się z pokryciem jakim jest naturalny łupek dachowy z pewnością zwrócił uwagę na wyjątkową formę architektoniczną dachu z kamienia. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż łupki dachowe to pokrycie stworzone dla inwestorów ceniących sobie unikalny charakter budynku, styl i elegancję. Łupek naturalny to oprócz efektu wizualnego pokrycie dachowe bliskie ideałowi.

Łupek naturalny na pokrycie dachowe

Łupek naturalny to także pokrycie dachowe, które pozwala pokryć każdą, nawet najbardziej skomplikowaną bryłę dachu czy też elewacji. Łupek naturalny, który stworzyła natura, to pokrycie również długowieczne i odporne na warunki zewnętrzne. Spowodowane jest to tym, że wysokiej klasy łupek dachowy poprzez dziesiątki lat nie traci swoich właściwości. Pokrycie dachowe z kamienia jest więc świadomym wyborem na pokolenia i inwestycją w naturalne pokrycie dachowe przyjazne zdrowiu i środowisku.

Łupek kamienny to pokrycie o bardzo długiej tradycji, szczególnie w Europie. Używany do krycia i ozdabiania najbardziej okazałych budowli naszej cywilizacji (katedry, pałace, zamki, budowle kultury i użyteczności publicznej) dach z kamienia jest w chwili obecnej z powodzeniem stosowany w nowoczesnym budownictwie. Naturalne łupki dachowe z wyselekcjonowanych złóż, w przeciwieństwie do imitacji dachów z kamienia oraz kamieni niewiadomego pochodzenia, spełniają najwyższe standardy techniczne, jakościowe i estetyczne, dzięki czemu łupek skalny i pokrycie kamienne staje się  w świadomości architektów i inwestorów materiałem pokryciowym najwyższej klasy.

źródło i zdjęcie: Pizarras

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT