Szkolenia SIMPSON Strong-Tie

Ważnym elementem coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych jest szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności i poszerzania wiedzy.

Szkolenia SIMPSON Strong-Tie

Wychodząc naprzeciw panującym trendom rozszerzyliśmy nasz pakiet szkoleń. W ramach cyklicznych spotkań szkoleniowych SIMPSON Strong-Tie poza częścią teoretyczną, która koncentruje się głównie na teoretycznych aspektach montażu oraz zastosowania złączy ciesielskich wprowadziliśmy część praktyczną.

Uczestnicy w przystępny sposób będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania w procesie połączenia elementów drewnianych, zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu złączy, oraz poznać poza cenowe aspekty przewagi konkurencyjnej. Wraz z rozszerzeniem naszego asortymentu do naszego szkolenia włączyliśmy nowe produkty - kotwy chemiczne i mechaniczne.

Szkolenia dedykowane są dla cieśli, architektów, szkół, uczelni i parterów handlowych. Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie dla każdej grupy uwzględniając specyfikę i rodzaj działalności. Spotkania odbywają się w Centrum Treningowym w siedzibie firmy SIMPSON Strong-Tie w Warszawie ul. Działkowa 115A.

Szkolenie jest bezpłatne przeprowadzane w trybie jednodniowym. Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy. Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na szkolenie. Szkolenia SIMPSON Strong-Tie: telefon (22) 865 22 00, e-mail: tszczesiak@strongtie.com

źródło i zdjęcie: SIMPSON Strong-Tie

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT