Panel na rąbek PHR Revolution w nowej wersji

Firma Hanbud dodała do swojej oferty możliwość zamówienia panelu dachowego na rąbek PHR Revolution w wykończeniu molet oraz mikrofala z membraną antykondensacyjną DR!PSTOP, potocznie zwanej filcem, oraz matą akustyczną SOUNDCONTROL. Wprowadzone rozwiązania pozwalają jeszcze bardzie dopasować pokrycie dachowe do potrzeb użytkowników. 

Panel na rąbek PHR Revolution w nowej wersji

Membrana antykondensacyjna DR!PSTOP

Kondensacja pary wodnej w warstwie pokrycia dachowego jest problemem w wielu budynkach. W miejscach, w których występują duże różnice temperatur i wilgotności, na spodniej stronie nieizolowanych dachów metalowych występuje zjawisko kondensacji pary wodnej.

Wysoka wilgotność potęguje ten niepożądany efekt. Poważne konsekwencje mogą obejmować korozję lub uszkodzenie konstrukcji budynku. Skondensowana para wodna negatywnie wpływa na jakość przechowywanych w budynku towarów i wyposażenia, może także powodować powstawanie wilgoci i pleśni.

Dlatego oferujemy możliwość zamówienia antykondensatu renomowanej marki DR!PSTOP, który wchłania parę wodną i zapobiega jej skraplaniu. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku nieocieplonych dachów, w których obserwowana jest wzmożona kondensacja pary wodnej.

Filc DR!PSTOP dostępny jest w panelu na rąbek PHR Revolution w wykończeniu molet i mikrofala.

Mata akustyczna SOUNDCONTROL

Hałas spadających kropel deszczu na metalowy dach może zmniejszać komfort osób mieszkających w budynku. Dlatego wprowadziliśmy możliwość zamówienia panelu dachowego na rąbek PHR Revolution z samoprzylepną matą akustyczną SOUNDCONTROL.

Jest to warstwa izolująca, która znacznie redukuje poziom hałasu spowodowanego opadami deszczu i powiewami wiatru, zapewniając większy komfort użytkownikom budynku.

Skuteczność stosowanej przez Hanbud wysokiej klasy maty akustycznej została potwierdzona w instytucie badawczym, gdzie na podstawie symulacji zmierzono poziom hałasu.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że folia akustyczna SOUNDCONTROL może obniżyć poziom hałasu nawet o 8 dB. Warto pamiętać, że poziom natężenia dźwięku jest wartością logarytmiczną, dlatego zastosowanie folii akustycznej umożliwia redukcję hałasu nawet o 34%.

Więcej informacji o membranie antykondensacyjnej DR!PSTOP oraz macie akustycznej SOUNDCONTROL a także szczegółowe informacje wyceny tych produktów uzyskacie u dystrybutorów Hanbud - zobacz mapę dystrybutorów.


źródło i zdjęcia: Hanbud

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT