Nowe narzędzia ogrodowe Kärcher zasilane bateryjnie

Dbanie o zieleń w ogrodzie nie musi być trudne! Firma Kärcher wprowadza bogatą gamę narzędzi ogrodowych zasilanych bateryjnie. Są wśród nich, kosiarki, pilarki, podkaszarki, nożyce do krzewów, żywopłotów i trawy, odkurzacze do liści itd. To oznacza koniec z manualną i żmudną walką z niesfornymi pędami i z korzystaniem z niezbyt wygodnego zasilania elektrycznego. 

Nowe narzędzia ogrodowe Kärcher zasilane bateryjnie

Podkaszarka akumulatorowa LTR

Godna polecenia jest podkaszarka akumulatorowa LTR. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy zasilany jest baterią 18 V drugi, mocniejszą - 36 V. W modelu zasilanym baterią 18 V średnica cięcia wynosi 30 cm. Szczególną cechą tego modelu jest ruchoma głowica, która może być przekręcana w zakresie 180 stopni. Dzięki temu podkaszarka precyzyjnie pracuje w trudno dostępnych miejscach przy ścieżkach czy tarasie.

Podkaszarka akumulatorowa LTR.

Podkaszarka LTR 18-30 zadba też o Twoje klomby i rabaty. Dodatkowo kąt nachylenia głowicy można również ustawić w trzech pozycjach. Dzięki tej funkcji dosięgniemy bez kłopotu pod przeszkody na przykład ławeczki. Z kolei podkaszarka LTR 36-33 (36 V) naprawdę ma tę moc. Dzięki temu poradzi sobie z dłuższą trawą jak i chwastami.

Cicha akumulatorowa kosiarka LMO

Akumulatorowa kosiarka LMO zasilana baterią 18 V dostępna jest w dwóch wariantach. Oba są wyjątkowo ciche. Pierwsza ma szerokość koszenia wynoszącą 36 cm, a druga 33 oraz zbiornik na skoszona trawę o pojemności 45 litrów, natomiast druga - 35 litrów. Jest ona także wyposażona w czterostopniową regulację wysokości koszenia. Kosz na trawę posiada wskaźnik, który pokazuje kiedy pojemnik jest przepełniony i trzeba go opróżnić.

Kosiarka może też mielić zebraną trawę i rozrzucić ją na trawnik, gdzie posłuży ona jako nawóz. Uchwyt prowadzący jest regulowany i dopasujemy go bez problemu do swojego wzrostu. Dzięki temu podczas koszenia nie narażamy się na przeciążenie pleców, zachowujemy zawsze prawidłową postawę. Kosiarka jest także bezpieczna. Po wyjęciu kluczyka kosiarka blokuje się i nie można jej już uruchomić.

Akumulatorowa kosiarka LMO.

Platforma bateryjna Kärcher

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami, możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach.

Źródło i zdjęcia: Kärcher

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT