PROFIX został Gazelą Biznesu 2020

Gazele Biznesu to ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm. Tak jak w poprzednich latach, wśród wyróżnionych firm znalazł się PROFIX - producent wysokiej jakości narzędzi oraz odzieży roboczej. Aby zostać Gazelą Biznesu firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. 

PROFIX został Gazelą Biznesu 2020

Profix Gazelą Biznesu 2020

Wyróżnienie podkreśla, iż Profix kontynuuje wyznaczone sobie cele i nieustannie się rozwija

W 2019 roku warszawskie przedsiębiorstwo zrealizowało zakładane cele biznesowe i utrzymało wysoką dynamikę wzrostu wartości sprzedaży.

Za pośrednictwem firmy na rynek trafiło wiele nowych, innowacyjnych produktów, które poprawiają efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Dostarczając nowoczesne narzędzia i odzież ochronną Profix pomaga innym podmiotom skuteczniej konkurować na rynku zwiększając efektywność wykonywanych prac.

Firmy korzystające z rozwiązań Proline, Lahti Pro i Tryton lepiej stawiają czoła nowym wyzwaniom.

Obecność w gronie Gazel Biznesu to świetna rekomendacja. Kojarzy się z prestiżem i zarazem odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność firmy.

Wskazuje jednocześnie, że przedsiębiorstwo rozwija się stabilnie. Jest wiarygodnym partnerem biznesowym, z którym warto współpracować.

Projekt Gazele Biznesu realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

Weryfikacją danych zgłoszonych przez przedsiębiorców zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

źródło i zdjęcia: PROFIX Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE