Rozwiązania Tikkurila w programie "Domowe Rewolucje"

W tegoroczne wakacje, wyemitowany zostanie kolejny sezon - „Domowych Rewolucji”,  który emitowany będzie na antenie głównej TVN.

Rozwiązania Tikkurila w programie "Domowe Rewolucje"

"Domowe Rewolucje" z farbami Tikkurila 

Przy wykorzystaniu farb Tikkurila, znana projektantka Dorota Szelągowska przeprowadzi spektakularne metamorfozy w domach bohaterów wnętrzarskiego programu. Czwarty sezon programu będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 17.00 w TVN.

Pierwsze odcinki pojawiły się już 20 czerwca w stacji TVN. Wakacje to idealny czas na remont. Dorota Szelągowska, w tym sezonie programu dostarczy widzom wiele inspiracji do wnętrzarskich metamorfoz.

Jak wiadomo prowadząca program „Domowe Rewolucje” żadnych wyzwań się nie boi. W każdym odcinku będzie udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych i nawet najbardziej nieustawną przestrzeń można zmienić w piękne, a przy tym w pełni funkcjonalne miejsce do życia.

Sięgając m.in. po wysokiej jakości, sprawdzone rozwiązania, jakie zapewniają produkty Tikkurila doda koloru realizowanym projektom, stylowo ożywiając domowe pomieszczenia. W szerokiej palecie ponad 13 tys. barw na pewno znajdzie odcień, który wpisze się w gusta domowników.

W pierwszym odcinku Dorota Szelągowska przeprowadziła gruntowną metamorfozę niewielkiego, bo zaledwie 26-metrowego mieszkania, by stworzyć w nim komfortowe warunki dla mamy i jej nastoletniego syna.

W kolejnych projektantka urządzi pierwsze gniazdko dla planującej wspólne życie pary, na warsztat weźmie stary jednorodzinny dom, a także odremontuje dwupokojowe mieszkanie, by uczcić kolejną rocznicę ślubu małżeństwa, które swoim wnuczkom stworzyło zastępczy dom. Praktycznych pomysłów na urzekające wnętrza w tym sezonie nie zabraknie.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE