Farby Tikkurila ze Złotym Laurem Konsumenta 2020!

Firma Tikkurila nagrodzona została złotym godłem w plebiscycie Laur Konsumenta 2020 w kategorii „Farby”.

Farby Tikkurila ze Złotym Laurem Konsumenta 2020!

Tikkurila doceniona przez konsumentów  

Marka już kolejny raz z rzędu zwyciężyła w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie.

- Rozpoznawalność i uznanie marki Tikkurila wśród konsumentów bardzo nas cieszy, bo to właśnie zadowolenie klientów jest głównym celem przyświecającym nam przy rozwijaniu oferty. Chcemy dawać im możliwość zaaranżowania wnętrz nie tylko w zgodzie z aktualnymi trendami, ale też odpowiadających indywidualnym upodobaniom i konkretnym potrzebom użytkowników.

Wierzymy, że w portfolio Tikkurila każdy znajdzie coś dla siebie, bo poza klasycznymi farbami, które można zabarwić na ponad 13 tysięcy odcieni, oferujemy także produkty o specjalnych właściwościach - na przykład farbę tablicową, magnetyczną czy nawet świecącą w ciemności. Wyróżnienie złotym Laurem Konsumenta daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszych działań, bo potwierdza, że klienci chętnie korzystają z naszych rozwiązań i pomysłów – mówi Marta Chowańczak, marketing manager marki Tikkurila.

Organizowany od 16 lat Laur Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt. Dzięki niemu co roku, wyłaniane są marki cieszące się największą sympatią wśród konsumentów. Na podstawie głosowania, przyznawane są wyróżnienia. Głosy oddawać można drogą telefoniczną oraz w sieci - m.in. w serwisach branżowych, tematycznych, a także na portalach informacyjnych. Ubiegłoroczne badanie przeprowadzone zostało przez portale należące do grup Infor PL oraz Agora. W każdej kategorii grupa respondentów liczyła co najmniej 1000 osób.

Żródło i zdjęcia: Tikkurila 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE