Konkurs Bruk-Bet na najlepszą realizację 2019

Wyślij zdjęcie swojej posesji z produktami Bruk-Bet i wygraj cenne nagrody. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w 2019 roku wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy swojego tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację. Zgłoszenia można wysyłać do 30 listopada 2019 r.

Konkurs Bruk-Bet na najlepszą realizację 2019

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i dodasz min. 5 zdjęć ze zrealizowanej inwestycji.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

  • Grill gazowy, który pozwala na przyrządzanie ulubionych potraw w sposób smaczny i zdrowy. 5 palników o mocy 16 kW. Główny materiał użyty do produkcji to stal nierdzewna.
  • Zestaw Mebli Ogrodowych Technorattan - meble o nowoczesnym designie w połączeniu z wysoką jakością wykonania gwarantują wspaniałą atmosferę wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi na przydomowym tarasie. Meble wykonane są z szarego polirattanu odpornego na wpływy atmosferyczne i promienie UV, są wyjątkowo trwałe mogą być używane przez cały rok.
  • Czytnik E-Booków Kindle - przenośne urządzenie do czytania książek elektronicznych (e-booków) i e-gazet, wykorzystujące ekran w technologii E Ink. Czytnik Kindle czyta się jak prawdziwy papier - bez zmęczenia oczu, jest godny polecenia wszystkim miłośnikiem książek. Pamięć wbudowana 8 GB, przekątna ekranu 6 cali, Wifi.

Źródło i zdjęcie: Bruk-Bet

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE