Do 2500 zł na karcie przedpłaconej do wybranych urządzeń Kärcher

W jesiennej ofercie firmy Kärcher "Technologie dla branż" znajdują się urządzenia, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przeniesie wymierne korzyści finansowe.

Do 2500 zł na karcie przedpłaconej do wybranych urządzeń Kärcher

Promocja na jesień 

Od października do grudnia 2019 r. w ramach promocji "Technologie dla branż" będzie można kupić solidne i niezawodne urządzenia w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo do wybranych urządzeń promocyjnych dołączone są karty przedpłacone o wartości do nawet 2500 zł.

Szczegóły oferty: https://www.kaercher.com/pl/promocje/technologie-dla-branz.html

Urządzenia w obniżonej cenie 

Branża budowlana ze względu na swoja specyfikę narażona jest na duże ilości różnego rodzaju zabrudzeń. Błoto, piach, smary i inne tłuste zabrudzenia najlepiej usunąć wodą pod wysokim ciśnieniem. W ofercie promocyjnej znajduje się szeroki wybór urządzeń, które doskonale sprawdzą się w ciężkich warunkach pracy na budowie.

Jednymi z polecanych są urządzenia klasy HDS. Przykładowym urządzeniem jest HDS 10/20-4 M. To model przystosowany do najcięższych warunków pracy. Charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania i swobodą manewrowania dzięki zastosowanym kołom.

Zastosowany system tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje w układzie wysokociśnieniowym urządzenia a wydajny silnik elektryczny zapewnia bezawaryjną pracę. Zastosowany nowy pistolet Easy!Force w którym spust został przeniesiony z przodu na tył uchwytu umożliwia obsługę pistoletu nasadą dłoni gwarantując długotrwałą pracę bez zmęczenia. System mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwoli na szybką i sprawną wymianę akcesoriów.

Odkurzacze wielofunkcyjne NT

Ponadto do utrzymania czystości na budowie firma Kärcher poleca uniwersalne odkurzacze, jednym z nich jest model NT 65/2 Ap, to profesjonalny odkurzacz uniwersalny przeznaczony do prac w trudnych warunkach.

Doskonale sprawdza się w branży remontowo-budowlanej i jest niezastąpiony wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużą ilością pyłu klasy M. Urządzenie posiada zabezpieczenie, które w przypadku wciągania wody, wyłączy silnik przy maksymalnym zapełnieniu zbiornika, co ochroni silnik przed uszkodzeniem.

Warto wspomnieć również o modelu NT 30/1 TACT, to odkurzacz uniwersalny z 30 litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia. Zastosowany system Tact obsługiwany za pomocą pokrętła posiada regulację i znacznie przedłuża żywotność filtra.

Środki czyszczące i akcesoria

Szeroka gama wydajnych i przyjaznych środowisku środków czyszczących dedykowanych do pracy z urządzeniami wysokociśnieniowymi jak i akcesoriów zwiększających ich zastosowanie, idealnie dopełnią funkcjonalność naszych urządzeń i zagwarantują czystość na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na www.karcher.pl

Opracowanie: redakcja IRBJ

Źródło i zdjęcia: Karcher 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE