Tytuł "Orła WPROST 2019" dla Tikkurili

Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST 2019”. "Orły WPROST” to nagrody przyznawane przez redakcję tygodnika „WPROST” przy współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode.

Tytuł "Orła WPROST 2019" dla Tikkurili

Tytuł przyznawany jest największym i najbardziej dynamicznym firmom oraz samorządom i wybitnym osobowościom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki regionalnej i krajowej. Notowanie zwycięzców ma charakter ogólnopolski, nagrody są wręczane podczas gali organizowanych w stolicach poszczególnych regionów.

Tegoroczna gala dla firm z regionu podkarpackiego odbyła się 17 września 2019 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Nagrodę „Orła WPROST 2019” dla Tikkurila Polska SA odebrała Magdalena Olszewska, Corporate Communications and PR Manager.

Tikkurila Polska S.A. jest czołowym producentem farb i lakierów w Polsce w segmencie premium oraz ekonomicznym, znanym z marek Tikkurila, Beckers, Jedynka i Polifarb Dębica.

Firma jest częścią koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj, który od blisko 160 lat oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, trwałe, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Firma była wielokrotnie nagradzana za jakość oferowanych produktów oraz doceniana za zaangażowanie w działalność CSR. Tikkurila aktywnie promuje zrównoważony rozwój i uwzględnia aspekty środowiskowe, finansowe i społeczne w codziennych działaniach oraz w strategicznym rozwoju biznesu.

Źródło i zdjęcie: Tikkurila

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE