Jakie urządzenia przydadzą się podczas budowy domu?

Budowa domu to poważna inwestycja i ogromne wyzwanie. Każdy inwestor pragnie, by proces ten przebiegł sprawnie i efekty stały się spełnieniem marzeń o własnym miejscu na ziemi, własnym domu.

Jakie urządzenia przydadzą się podczas budowy domu?

Niezbędny osprzęt podczas budowy domu 

Podczas procesu budowy, i wie to każdy, kto stawia swoje cztery ściany, powstaje masa brudu, odpadków, pyłu i tak dalej. Kärcher jako producent sprzętu służącego utrzymaniu czystości ma odpowiednie rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby osób prowadzących budowę domu. Co więcej nasze sprzęty posłużą także i po zakończeniu inwestycji do utrzymania porządku na posesji oraz w warsztacie majsterkowicza, garażu a także i we wnętrzu domu.

Nasze urządzenia są projektowane zawsze z myślą o potrzebach użytkowników, dlatego też stale je ulepszamy, tak by jak najlepiej odpowiadały na wyzwania, z jakimi mierzą się klienci.

I tak na przykład rewolucyjne urządzenia wysokociśnieniowe linii Full Control zostały wprowadzony by wznieść proces mycia ciśnieniowego na wyższy poziom. Innowacja polega na tym, że mają one na pistolecie wyświetlacz, który za pomocą sugestywnych piktogramów pokazuje, jakie ciśnienie zostało wybrane i do jakich zastosowań jest ono odpowiednie.

Dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia czyszczonej powierzchni czy obiektu nieodpowiednim, zbyt wysokim dla niej ciśnieniem.  Podczas budowy domu myjka ciśnieniowa to absolutny must have, który zadba także o czystość auta, elewacji domu, ogrodzenia, bramy garażowej, tarasu i tak dalej. Inwestorom, ze względu na wysokie parametry pracy, można polecić model K7 Full Control Plus.

Jeśli chodzi o problem zapylenia podczas prac budowlanych czy remontowych, to dla użytku klientów indywidualnych pomocą nie do zastąpienia będzie jeden z odkurzaczy na sucho i mokro WD. Na przykład polecić można WD 5 Premium Renovation. To mocna maszyna, która jest przystosowana do usuwania zabrudzeń po cięciu szlifowaniu czy wierceniu i podczas prowadzenia takich prac.

Sprzęty Kärcher sprawią, że Twoja budowa będzie wyglądała wspaniale oraz, że dom, gdy już powstanie, także będzie przyciągał wzrok swoim schludnym, zadbanym wyglądem.

Źródło i zdjęcia: Kärcher

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE