Wystartowała ogólnopolska loteria dla klientów marki Jedynka

Ruszyła ogólnopolska loteria marki farb Jedynka pod hasłem „Jedynka wokół domu”. Do wygrania jest w niej miejski SUV Dacia Duster o wartości blisko 55 tys. zł, a w ramach cotygodniowych i comiesięcznych losowań nagrody pieniężne o wartości kolejno 500 i 1500 zł. Łączna pula nagród wynosi blisko 86 tys. zł.

Wystartowała ogólnopolska loteria dla klientów marki Jedynka

By wziąć udział w akcji, do 30 czerwca 2019 roku należy zakupić co najmniej jeden produkt marki Jedynka do prac wokół domu objęty loterią i dokonać rejestracji na www.loteriajedynka.pl. Pierwsze cotygodniowe losowanie odbyło się 16 kwietnia, miesięczne zaplanowano na 9 maja, a losowanie główne na 3 lipca 2019 roku.

- Początek wiosny to idealny moment na rozpoczęcie prac porządkowych wokół domu. Marka Jedynka w swoim portfolio posiada wiele produktów, które są pomocne w zabezpieczaniu i dekoracji różnych powierzchni zewnętrznych. Teraz chcemy jeszcze dodatkowo uprzyjemnić naszym klientom korzystanie z produktów Jedynka do malowania drewna, metalu czy elewacji i zaprosić ich do udziału w loterii ­- mówi Justyna Balińska, marketing manager marki Jedynka.

W loterii „Jedynka wokół domu” mogą uczestniczyć klienci indywidualni, którzy do końca czerwca zakupią co najmniej jeden produkt biorący udział w akcji.

Mogą to być preparaty do malowania drewna lub metalu, np. Jedynka Deco & Protect Impregnat 3 w 1, Jedynka Impregnat do drewna z woskiem czy emalia Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal, a także farba do malowania elewacji - Jedynka Fasadowa.

Następnie do 30 czerwca 2019 roku należy zarejestrować paragon, korzystając z formularza na stronie www.loteriajedynka.pl. W loterii przewidzianych jest łącznie 16 losowań, po jednym dla zgłoszeń z każdego tygodnia (12 losowań), po jednym dla zgłoszeń z każdego miesiąca (3 losowania) i losowanie główne dla wszystkich zgłoszeń.

Więcej informacji oraz pełny regulamin loterii znajdują się na stronie: www.loteriajedynka.pl.

Źródło i zdjęcie: Tikkurila

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE