Uniwersalne szarości w palecie farb Jedynka Deco & Protect Zmywalna

Szarość to kolor wyjątkowy. On sam ma wiele obliczy, a do tego tworzy świetne zestawienia z innymi barwami. Wprowadzając go do wnętrza wykreujemy wiele niebanalnych aranżacji - zarówno takich, które pozwolą się wyciszyć, jak i pobudzających zmysły.

Uniwersalne szarości w palecie farb Jedynka Deco & Protect Zmywalna

Lektura ciekawej książki, regeneracyjna drzemka, odcinek ulubionego serialu - każdy ma swoją receptę na wypoczynek po męczącym dniu. Niezależnie od tego, co wybierzemy, warto zadbać o taki wystrój domowego wnętrza, który pozwoli nam na udany relaks.

Szary spokój z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna to idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii, które najlepiej czują się w łagodnym, nawiązującym do natury otoczeniu. Ściany w delikatnym, jasnym odcieniu będą świetnie wyglądać przełamane ciemniejszymi tonami pozostałych elementów aranżacji, stanowiąc jednocześnie idealne tło dla roślinnych akcentów.

Kolekcja farb Jedynka Deco & Protect Zmywalna.

Monochromatyczna paleta szarości może doskonale współgrać z mocnymi, wyraźnymi akcentami w żywych, nasyconych barwach. Krwistoczerwona kanapa na pewno przyciągnie wzrok i będzie wyglądać intrygująco na tle ścian pomalowanych farbą w odcieniu Popielata harmonia.

Taki wystrój to niezawodny przepis na pobudzenie i dodanie energii domownikom, nawet w najbardziej ponury, szary zimowy dzień. Więcej aranżacji z wykorzystaniem kolorów Jedynka Deco & Protect Zmywalna można znaleźć na stronie www.farbyjedynka.pl.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE