Warsztaty Tikkurili i krakowskiej ASP dla studentów

Tikkurila we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie po raz kolejny organizuje warsztaty dla studentów. Zajęcia odbędą się 7 grudnia 2018 r. na Wydziale Architektury Wnętrz. Uczestnicy będą mogli nie tylko poznać produkty Tikkurili, ale również zgłębić wiedzę na temat zastosowania farb w architekturze.

Warsztaty Tikkurili i krakowskiej ASP dla studentów

- Cieszymy się, że możemy wspierać przyszłych architektów już na początku ich ścieżki zawodowej. W ramach przygotowanych zajęć z przyjemnością dzielimy się z nimi naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą ekspercką, by ułatwić im wejście do świata architektury wnętrz.

- Podczas praktycznych szkoleń z Tikkurila studenci ASP mogą dać upust wyobraźni i stworzyć najróżniejsze stylizacje za pomocą farb i innych produktów, poznając przy tym ich wyjątkowe właściwości - mówi Ryszard Frycowski, kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Warsztaty organizowane są z myślą o kształceniu młodych architektów, którzy będą mogli wykorzystać tę wiedzę w swojej przyszłej pracy. Zajęcia składają się z dwóch części.

Pierwszym etapem jest seminarium, którego celem jest przedstawienie studentom informacji na temat właściwości farb oraz możliwości ich wykorzystywania w projektowaniu wnętrz.

Z kolei podczas praktycznych szkoleń uczestnicy mają okazję własnoręcznie wypróbować produkty Tikkurila oraz zobaczyć, jak prezentują się wykonane za ich pomocą efekty dekoracyjne.

Źródło i zdjęcie: TIKKURILA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE