PRODUCENCI
Cersanit
ul.Al Solidarności 36, 25-323  Kielce
tel. infolinia: 801 01 44 44

Marka Cersanit jest czołowym producentem wyposażenia łazienek oraz płytek ceramicznych i nieustająco dąży do międzynarodowego rozwoju.

Kolekcje płytek ceramicznych oferowane przez marki Grupy Cersanit to połącznie wysokiej jakości z nowoczesnym designem. Szeroki asortyment w tej kategorii pozwala nam oferować produkty do wszelkich pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Kiedy wprowadzamy do oferty nowe serie ceramiki, dbamy nie tylko o to, by charakteryzowały się ciekawym kształtem ale również funkcjonalnością użytkowania. Dlatego uzupełniamy je o innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak: CleanOn czy Perfect Clean. Pragniemy by dzięki naszym produktom Wasze łazienki były nie tylko piękne, ale też nowoczesne i komfortowe.

Dzięki unikalnemu wzornictwu w naszych łazienkach każdy może poczuć się wyjątkowo. Estetyka wykonania i wygoda w użytkowaniu mebli łazienkowych są dla nas najważniejsze, dlatego od zawsze stawiamy na funkcjonalne rozwiązania. Jako pierwsza marka w Polsce już w latach 90-tych wprowadziliśmy szafki podumywalkowe.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i dbałości o najmniejsze szczegóły wanny Cersanit to gwarancja najwyższej jakości. Każdy model wanien Cersanit jest produkowany w Polsce i wykonany w 100% akrylu, dzięki czemu są one odporne na zarysowania i łatwe do utrzymania w czystości. Akryl sprawia, że powierzchnia jest gładka i ciepła w dotyku, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo, wszystkie nasze wanny objęte są 10-letnią gwarancją!

Armatura Cersanit, jest idealnym dopełnieniem wyposażenia łazienki. W ofercie znajdują się produkty zróżnicowane pod względem wzornictwa, cechujące się wysoką jakością i pełną funkcjonalnością.

ROZWIŃ OPIS