Bezkołnierzowa miska ustępowa CleanOn - sposób na czystą toaletę

Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu dbając o higienę, relaks i dobry wygląd. Z toalety korzystają wszyscy domownicy, często wiele razy dziennie. Każdy kto dba o czystość w łazience zna trudy związane z utrzymaniem higieny w standardowych miskach WC. Dolna krawędź toalety to ulubione miejsce wszelkich zabrudzeń, bakterii i grzybów a przecież lubimy kiedy jest lśniąca, czysta i bezpieczna dla domowników.

Bezkołnierzowa miska ustępowa CleanOn - sposób na czystą toaletę

Montaż bezkołnierzowej miski ustępowej

Czyszczenie WC z pewnością nie jest najciekawszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Niezależnie od tego czy jesteś toaletowym czyścioszkiem , czy typem "jutro tu posprzątam", warto poznać łatwe sposoby, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i pozostawić toaletę w nieskazitelnej czystości.

Cersanit postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym, ekonomię z ekologią, higienę z nowoczesnym wzornictwem i stworzył genialne rozwiązanie CleanOn. W przełomowej, designerskiej technologii, wykorzystanej w lubianych seriach Parva i Carina, do wyczyszczenia toalety wystarczy jedynie kawałek miękkiego materiału. Jak to możliwe?

Nowoczesna technologia bezkołnierzowej miski ustępowej CleanOn spełnia wymagania współczesnych klientów - osób mających mało czasu, ale dbających o czystość łazienki. W miskach, gdzie zastosowane były tradycyjne kołnierze, spłukiwana woda nie zawsze docierała pod krawędzie, a czyszczenie ich silnymi detergentami często było nieskuteczne, bo powodowało namnażanie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. O ich istnieniu skutecznie nie pozwalają nam zapomnieć sugestywne reklamy chemii do WC, z zastępami biegających po muszli zarazków.

Dzięki zamontowaniu bezkołnierzowej miski ustępowej możemy dużej cieszyć się czystą toaletą
Dzięki zamontowaniu bezkołnierzowej miski ustępowej możemy dużej cieszyć się czystą toaletą. Fot. Cersanit 

Atutem CleanOn jest efektywny system spłukiwania wody w toalecie, który jest możliwy dzięki ergonomicznemu, zakrzywionemu kształtowi dyszy wylotowej. Wypływająca z dużą siłą woda dokładnie myje całą powierzchnię muszli, zostawiając ją za każdym razem czystą i świeżą. To rozwiązanie dla entuzjastów trendu Eko, przyjazne środowisku dzięki znacznej oszczędności wody i detergentów, używanych do tej pory do czyszczenia toalet. Rozwiązanie CleanOn stosowane w kompaktach i miskach zawieszanych jest na rynku od niedawna, ale już cieszy się sporym zainteresowaniem.

Podczas czyszczenia ubikacji nie zapominaj o używaniu długich gumowych rękawiczek (nie sprzątaj nimi innych pomieszczeń i sprzętów). Toaletę wycieraj papierowym ręcznikiem (nie wrzucaj go do muszli klozetowej - może zatkać rury).

Raz na kilka tygodni wsyp do muszli klozetowej małą szklankę sody oczyszczonej i spuść wodę. Dzięki cudownemu działaniu sody znikną nieprzyjemne zapachy i udrożnią się rury odpływowe.

Ponieważ z toalety korzystasz znacznie częściej niż ją czyścisz, zadbaj, aby na co dzień była równie czysta i bezpieczna. Wykorzystuj żele do toalety lub popularny ocet Jeśli wyrobisz u siebie dobre nawyki, utrzymanie czystej i sterylnej toalety zajmie Ci niewiele czasu, a do tego unikniesz konieczności stosowania silnych środków chemicznych.

Zdjęcie: Cersanit

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT