Szuflady Ultra Box – jeszcze wygodniejsze i bardziej komfortowe

Nikt nie musi być przekonywany, że szuflady stanowią jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań do dolnych szafek. Jednak czy istnieje sposób, by uczynić je jeszcze bardziej wygodnymi w codziennym użyciu? Czy możliwe jest, aby otwierały się łatwiej, bardziej płynnie i cicho? Tak, dzięki systemom Ultra Box REJS, które zostały ulepszone o nowe innowacje, użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Szuflady Ultra Box – jeszcze wygodniejsze i bardziej komfortowe

Szuflady z serii Ultra Box, wprowadzone do oferty zaledwie rok temu, od samego początku robią wrażenie. Ich nowoczesny design, charakteryzujący się eleganckimi, cienkimi bokami o grubości tylko 13 mm, nie jest jedynym atutem.

Znaczący akcent został również położony na funkcjonalność, szczególnie na łatwość otwierania i zamykania. Dlatego przeszły one przez rygorystyczne testy wytrzymałości, wytrzymując do 80.000 cykli przy obciążeniu 40 kg, co potwierdza certyfikat przyznany przez renomowaną jednostkę notyfikowaną SGS.

To nie wszystko. Teraz komfort ruchu szuflad Ultra Box jest jeszcze wyższy. Dzięki synchronizacji wysuwu nawet szerokie szuflady poruszają się stabilnie i równo. Miękki dociąg zapewnia delikatne i dyskretne zamykanie, zaś dzięki nowemu mechanizmowi push to open wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, by szuflada otworzyła się automatycznie – cicho i płynnie – wyjaśnia Agnieszka Sobocińska, Dyrektor Marketingu REJS.

System push to open to bardzo wygodne rozwiązanie np. w przypadku mebli kuchennych i łazienkowych, gdzie często mamy zajęte, mokre lub brudne ręce. Dzięki niemu, by otworzyć meble nie musimy chwytać za uchwyt czy front ryzykując jego ubrudzenie. Niżej położone szuflady można otworzyć kolanem lub nawet stopą – dodaje.

U podstaw sukcesu REJS leży: 30 lat doświadczenia, profesjonalna kadra, rodzinne wartości, nacisk na innowacje, a także perfekcyjna znajomość branży.

Za jednym wspólnym frontem

Dużym udogodnieniem są także kompaktowe mechanizmy wprowadzane do coraz bardziej popularnych szuflad wewnętrznych, ukrytych za wspólnym frontem.

Mowa tu o zabieraku, czyli specjalnym uchwycie, który umożliwia szybkie wybranie, którą szufladę chcemy otworzyć w danym momencie. Dzięki niemu możemy wyjąć szufladę górną, niezłączoną z frontem, lub, po aktywacji przycisku zwalniającego, otworzyć tylko dolną szufladę frontową.

Dodatkowo, stabilność szuflad z wysokimi frontami jest zwiększana przez wprowadzenie dodatkowych relingów bocznych. Pozwala to na bezproblemowe użytkowanie nawet w przypadku szerokich i ciężko obciążonych modeli, takich jak te używane do segregacji odpadów.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i prowadnic w systemie Ultra Box zapewnia imponujący udźwig do 40 kg, co jest szczególnie przydatne, na przykład w szufladach na odpady czy spiżarni.

Co więcej, montaż systemu Ultra Box jest wyjątkowo prosty, dzięki zastosowaniu systemu klik oraz możliwości trójwymiarowej regulacji frontu.

Firma REJS jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów akcesoriów i komponentów meblowych, działających na rynku polskim i zagranicznym.

Szeroki wybór wymiarów

Łatwość użytkowania to nie jedyna zaleta systemów Ultra Box. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów, te szuflady mogą być idealnie dopasowane do każdego rodzaju zabudowy.

Oferowane są one w czterech wysokościach (86, 118, 167, 199 mm) oraz sześciu długościach prowadnic (300, 350, 400, 450, 500, 550 mm), co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Komplety zawierają prowadnice, boki, elementy montażowe ściany tylnej oraz zaślepki. Dostępne są w dwóch kolorach: klasycznym białym oraz eleganckim grafitowym.

Front (w przypadku modeli frontowych), tył i dno szuflady Ultra Box wykonuje się z kolei z płyty meblowej – na przykład tej samej, z której budowane są korpusy lub fronty danej zabudowy. Pozwala to każdorazowo samodzielnie określać szerokość szuflady w zależności od potrzeb i specyfiki miejsca, a także – co również bardzo istotne – umożliwia uzyskanie jeszcze lepszego efektu wizualnego. Wszystko będzie do siebie idealnie pasować – dodaje Agnieszka Sobocińska.

Kropką nad i w systemach Ultra Box są rozwiązania do organizacji wnętrza, które doskonale odnajdą się w różnorodnych przestrzeniach: kuchniach, łazienkach, salonach, garderobach, a nawet biurach.

Dla szuflad Ultra Box dostępne są stylowe drewniane organizery kuchenne, elegancko wyłożone czarnym lub miedzianym aksamitem organizery do garderoby, a także wszechstronne relingi.

Wszystkie te elementy zapewniają łatwość w utrzymaniu porządku, gwarantując, że przechowywane przedmioty pozostaną na swoim miejscu – bez obawy o przemieszczanie się czy mieszanie, nawet w przypadku drobnych akcesoriów.


Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT