Szybki remont – dzisiaj wylewka, jutro płytki

Rynek ciągle ewoluuje, a obecnie możemy zaobserwować pojawienie się wielu firm oferujących innowacyjne i efektywne rozwiązania do szybkiego wylewania podłóg. Jakie są jeszcze metody na przyspieszenie prac remontowych i wykończeniowych?

Szybki remont – dzisiaj wylewka, jutro płytki

Wkraczamy do nowego mieszkania od dewelopera, gdzie pierwszym krokiem jest wykonanie wylewki podłogowej, a następnie planujemy bezzwłocznie przystąpić do dalszych etapów prac remontowych.

W branży budowlanej i wykończeniowej czas jest równoznaczny z pieniędzmi, co potwierdza niezmienna przez dziesięciolecia złota reguła.

Samopoziomująca wylewka EXPRESS 419

EXPRESS 419 to wylewka o najszerszym zastosowaniu dostępna na rynku. W idealnych warunkach, zaledwie 2 godziny po jej aplikacji, powierzchnia jest na tyle wytrzymała, że można po niej bezpiecznie chodzić, a już następnego dnia możliwe jest kontynuowanie kolejnych etapów prac.

Ten produkt jest szczególnie polecany pod płytki ceramiczne różnego rodzaju (w tym gresowe, klinkierowe oraz terakotę), a także pod panele i wykładziny. Przeznaczony jest do użytku we wnętrzach.

Zobacz film: błyskawiczna wylewka samopoziomująca EXPRESS 419.

Jak określić poziom wylewki EXPRESS 419?

Ta procedura jest niezwykle ważna i wymaga precyzyjnego podejścia – nie ma miejsca na działanie na ślepo. Kluczowe jest dokładne ustalenie poziomu, do którego należy wylać wylewkę.

Wylewka EXPRESS 419 – opakowanie.

Można tego dokonać stosując kołki rozprężne z wkrętami, których główki określają pożądaną wysokość warstwy. Alternatywną metodą jest wykorzystanie poziomnicy laserowej. Po starannym przygotowaniu podłoża, samo wylewanie staje się prostą czynnością.

Ważne jest, aby pamiętać o dodaniu odpowiedniej ilości wody - 6,9 litra na każde 25 kilogramów opakowania produktu. Mieszanka po przygotowaniu powinna osiągnąć jednolitą, gęstą konsystencję przypominającą śmietanę.


Źródło i zdjęcia: KREISEL Technika Budowlana

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT