Kolorowa łazienka dla dzieci

Laufen tworzy wyjątkową przestrzeń łazienki dla dzieci, inspirując się tym co dzieci kochają czyli królestwem zwierząt i roślin. Kolekcja Florakids projektu Andreasa Dimitriadisa jest pełna ciekawych kształtów i kolorów, które zachęcają do zabawy i nauki.

Kolorowa łazienka dla dzieci

Uwagę przykuwa umywalka w kształcie kwitnącego kwiatka, dostępna w mocnych i przykuwających uwagę kolorach: białym, czerwonym lub zielonym kolorze. Wesołe umywalki - kwiatki pasują do emocjonalnego świata dziecka. Odpowiedni rozmiar i kształt jest specjalnie przemyślane. Umywalki mają płaską powierzchnie na dodatki łazienkowe.

Umywalki są bardzo bezpieczne, ponieważ są zaoblone tak, aby dzieci się nie skaleczyły. Kolory są bardzo trwałe i nie są toksyczne, ponieważ są wypalone w piecu. Umywalki doskonale sprawdzą się w wersji wielostanowiskowej obok siebie np. w przedszkolu.

Do przechowania drobnych przedmiotów służą specjalnie zaprojektowane, bezpieczne i kolorowe, ceramiczne półki. Na szczególną uwagę zasługuje lustro "gąsienica". Dzięki modułowej budowie może być montowane na ścianie na wysokości odpowiadającej dzieciom o zróżnicowanym wzroście. Umywalki doskonale komponują się z ceramicznymi półeczkami i lustrem.

Specjalne miski wc, bez ostrych krawędzi i narożników są dostosowane do potrzeb najmniejszych użytkowników

Podobnie do umywalek półeczki - chmurki są zaokrąglone i pozbawione ostrych krawędzi. Dostępne są w korespondujących z umywalkami kolorach bieli, czerwieni i zieleni. Kolorowe elementy luster wykonane są z żywicy, są bardzo trwałe i nie blakną. Wszystkie elementy mogą być ze sobą komponowane w różnych konfiguracjach tworząc spójną całość odpowiednią do przestrzeni.

Specjalne miski wc, bez ostrych krawędzi i narożników są dostosowane do potrzeb najmniejszych użytkowników. Wszystkie oferowane deski i siedziska są specjalnie wyprofilowane i antybakteryjne, by dzieci bezpiecznie korzystały z toalety. Dodatkowe uchwyty, z lewej i prawej strony siedziska, dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i zapewniają pewny punkt oparcia.

Florakids to łazienka jak z bajki, bardzo kolorowa, pomysłowa i urocza. Wszystko po to, aby czynności takie jak mycie rąk było zabawą. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w prywatnej przestrzeni jak i w publicznej.

źródło i zdjęcie: Roca

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE