Nowość!Drzwi przesuwne chowane w ścianie od firmy Aluprof

Drzwi przesuwne MB-59 Slide Galandage to innowacyjny produkt firmy Aluprof. Całkowicie chowane w murowanej ścianie zapewniają niczym niezakłócony, panoramiczny widok, zarówno przy zamkniętych, jak i otwartych drzwiach balkonowych.

Nowość!Drzwi przesuwne chowane w ścianie od firmy Aluprof

Drzwi balkonowe przesuwne MB-59 Slide Galandage z izolacją termiczną po otwarciu chowają się w ścianę murowaną i stają się zupełnie niewidoczne. Umożliwiają tym samym zatarcie granicy pomiędzy częścią mieszkalną domu a tarasem lub ogrodem. To nie tylko oszczędność miejsca, ale też doskonały design i swoboda dostępu do otwartej przestrzeni.

Drzwi produkowane są z profili aluminiowych, trzykomorowych. Poruszają się po prowadnicach, które można zamaskować estetycznymi listwami. Centralnym elementem kształtownika aluminiowego jest komora izolacyjna z szerokimi przekładkami termicznymi.

Drzwi przesuwne MB-59 Slide Galandage firmy Aluprof.

MOŻLIWOŚCI MONTAŻU DRZWI PRZESUWNYCH FIRMY ALUPROF

Zakres dostępnych profili obejmuje ościeżnice dwu- oraz trzy szynowe. Szeroki zakres szklenia pozwala na montowanie zestawów jedno- lub dwukomorowych, w tym także akustycznych lub antywłamaniowych.

Z kolei duży zakres grubości szyb możliwych do zamontowania w skrzydłach drzwi (do 42 mm) pozwala na swobodę w doborze szkła o odpowiednich parametrach.

System umożliwia także zastosowanie różnorodnych konstrukcji o dużych gabarytach (wysokość do 2,6 m, szerokość 1,8 m oraz max. ciężar 160 kg), dając wiele możliwości w aranżowaniu dużych przeszkleń - coraz chętniej stosowanych w domach i budynkach użytkowych.

Drzwi balkonowe MB-59 Slide Galandage dostępne są w dwóch wariantach konstrukcyjnych, różniących się izolacją termiczną: ST - standardowa oraz HI - z podwyższoną izolacyjnością cieplną.

Drzwi MB-59 Slide Galandage wyróżniają się przepuszczalnością powietrza w klasie 3 oraz wodoszczelnością w klasie 6A i pozwalają na montaż większości dostępnych na rynku okuć przesuwnych.

System dostępny jest w ofercie firmy Aluprof, jednego z czołowych producentów systemów aluminiowych dla budownictwa w Europie.

System otwierania w drzwiach MB-59 Slide Galandage.

Więcej szczegółów na stronie: www.aluprof.eu

Źródło i fot.: ALUPROF

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE