Koniec z hałasem w domu! Wypróbuj Climowool Board 39

W obecnych czasach dokonanie właściwego wyboru materiałów izolacyjnych ma zasadnicze znaczenie. Płyty Climowool Board 39, wykonane z wełny mineralnej szklanej, stanowią doskonałą propozycję dla osób poszukujących rozwiązań gwarantujących niezawodność i wysoką skuteczność izolacji.

Koniec z hałasem w domu! Wypróbuj Climowool Board 39

Wykorzystanie płyt Climowool

Produkty Climowool, uznawane za synonim wysokiej klasy wełny mineralnej, stanowią znakomity wybór dla tych, którzy przykładają wielką wagę do izolacji akustycznej na najwyższym poziomie.

Płyty Climowool Board 39 zostały stworzone z przeznaczeniem do wykorzystania w dwóch podstawowych dziedzinach:

  • Lekkie konstrukcje ścienne: oferują one niezrównaną izolację akustyczną, co jest kluczowe zarówno w domach, jak i przestrzeniach biurowych, gdzie cisza jest fundamentem komfortu oraz efektywności pracy.
  • Sufity podwieszane: zastosowanie tych płyt w budowie sufitów podwieszanych znacząco wpływa na poprawę warunków akustycznych wewnątrz pomieszczeń, co ma istotne znaczenie w obiektach publicznych, na przykład w szkołach, biurach czy centrach handlowych.

Niezrównane atrybuty płyt Climowool

Płyty Climowool Board 39 wyróżniają się licznymi niezrównanymi cechami, które umieszczają je w czołówce wyborów wśród materiałów izolacyjnych dostępnych na rynku:

  • Odporność na ogień: będąc materiałem klasyfikowanym do klasy A1 zgodnie z normą EN 13501-1, wełna szklana Climowool charakteryzuje się całkowitą niepalnością, co zasadniczo podnosi poziom bezpieczeństwa w różnorodnych typach budynków.
  • Doskonała izolacyjność cieplna: płyty Climowool, z ich współczynnikiem przewodzenia ciepła λD na poziomie jedynie 0,039 W/(m×K), efektywnie ograniczają straty ciepła. To przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania oraz zwiększenie komfortu termicznego pomieszczeń.

Znak CE jako symbol jakości

Płyty Climowool Board 39, posiadające certyfikat CE (K1-0751-CPD-008.0-02-03/12 (D)), stanowią potwierdzenie najwyższego standardu oraz zgodności z surowymi europejskimi normami. Ten znak jakości zapewnia, że produkt spełnia wszelkie obowiązujące wymogi w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.

Decydując się na płyty Climowool Board 39 z wełny mineralnej szklanej do izolacji ścian działowych i sufitów podwieszanych, dokonujesz inwestycji w przyszłość swojego mieszkania czy budynku komercyjnego.

Dzięki nim zyskujesz nie tylko najlepszą izolację akustyczną i cieplną, ale także bezpieczeństwo poprzez niepalne właściwości materiału. Wybierając Climowool Board 39, wybierasz rozwiązanie preferowane przez profesjonalistów, którzy nie godzą się na kompromisy w kwestii jakości i skuteczności.


Źródło i zdjęcia: Climowool Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT