Jak skutecznie przeprowadzić renowację zabytkowych obiektów?

Renowacja zabytków to niezwykle trudne, pracowite zadanie. Dbałość o precyzyjne odnowienie wszystkich detali wymaga znacznego zaangażowania, dużej wiedzy, a ponadto stosowania odpowiednich technologii i produktów.

Jak skutecznie przeprowadzić renowację zabytkowych obiektów?

W przypadku renowacji obiektów zabytkowych napotykamy na wiele problemów, które trzeba rozwiązać korzystając z wielu różnorodnych produktów, które muszą zagwarantować skuteczność i trwałość działania. Właściwe dobrane materiały mogą jednak znacznie przyspieszyć prace oraz zapewnić długowieczność uzyskanych efektów.

TEAIS produkuje szeroki asortyment materiałów do profesjonalnej renowacji zabytków. Wśród bogatego portfolio firmy znajdują się, zarówno produkty do usuwania wilgoci, zabezpieczania ścian przed zawilgoceniem, materiały chroniące przed podciąganiem kapilarnym, specjalistyczne zaprawy do reprofilacji elementów, estetyczne stiuki do odnowy kolumn w budynkach sakralnych, materiały do napraw i ochrony konstrukcji drewnianych, jak również bezpieczne produkty do oczyszczenia podłoża.

Właśnie skuteczne przygotowanie i oczyszczenie powierzchni z zalegających wykwitów lub pleśni daje gwarancję trwałości wykonywanych prac.

Skoncentrowany płyn SANEANTE DE MOHO do renowacji zabytków.

Idealnym wyborem do tego rodzaju prac jest bardzo skoncentrowany płyn o nazwie SANEANTE DE MOHO, który charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz skutecznością działania. Ten produkt pozwala dokładnie oczyścić z mchu, glonów, pleśni, osadów i mikroorganizmów wszelkie powierzchnie wykonane z kamienia naturalnego lub sztucznego.

TEAIS produkuje również wiele środków impregnujących, a nawet materiały do konsolidacji skruszałych podłoży piaskowca lub trawertynu.

Autor: Wiesław Andrykowski, dyrektor techniczny Teais Polonia
Zdjęcie otwierające: Pixabay/PublicDomainPictures
Zdjęcie w tekście: Teais Polonia

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE