Jakie możliwości aranżacyjne oferuje FEN 84H
Okno hybrydowe to produkt dla kreatywnych inwestorów, architektów i projektantów wnętrz. Niezależnie od tego, czy klient wybierze rozwiązania PVC czy stolarkę aluminiową, może swobodnie miksować ich kolorystykę. Decydując się na opcję bikolor łatwo odróżni kolorem wnętrze, od zewnętrza domu – np. stosując okleinę Woodec Dąb Turner dopasowaną do mebli kuchennych lub paneli podłogowych, nie tracąc przy tym na spójności stylistycznej z elementami malowanymi w kolorze RAL na zewnątrz budynku - bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami lub żaluzjami. Wprowadzenie okien FEN 84H to nowe podejście do oferty kompletu stolarki od jednego producenta i pełne poczucie kontroli nad zakupem - zachowanie balansu pomiędzy ceną i jakością. To również możliwość cieszenia się wyjątkowym produktem perfekcyjnie dopasowanym do projektu budynku, jak i aranżacji jego wnętrza.
Jakie parametry oferuje system FEN 84H?
Oprócz niewątpliwej swobody miksowania rozwiązań, zaletą okien hybrydowych, czyli z nakładką aluminiową, jest ich trwałość. Aluminium jest niezawodnym i odpornym na warunki atmosferyczne materiałem, który cechuje się dużą szczelnością. Jego zaletą jest również możliwość wielokrotnego recyklingu. Wzbogacone w nakładkę aluminiową okno zyskuje lekki i nowoczesny wygląd. Zastosowanie systemu PVC o optymalniej konstrukcji ram i skrzydeł, potrójnego systemu uszczelek oraz 3-szybowych pakietów, oferuje natomiast doskonałe parametry termoizolacyjne i redukcję strat ciepła przy współczynniku nawet Uw=0,72 W/m2K. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w domu energooszczędnym – zapewni dobrą termoizolację, co przełoży się na mniejsze koszty eksploatacji budynku.
Budowa domu to często jedno z największych przedsięwzięć w życiu. Rośnie liczba świadomych inwestorów, którzy do całego procesu podchodzą odpowiedzialnie, chcąc dokonać najlepszego wyboru na długie lata. Inwestorzy wiedzą, że stolarka od sprawdzonego producenta to solidna inwestycja w przyszłość, a także gwarancja oszczędności podczas eksploatacji budynku.
źródło i zdjęcia: Krispol
Komentarze