Rehau zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które są miejscem spotkań setek entuzjastów oryginalnego designu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-30 października 2021 roku, a jednym producentów prezentujących swe nowości będzie Rehau.

Rehau zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

Co Rehau przygotował na targi Warsaw Home & Contract 2021?

Nowa kolekcja REHAU noble matt zdobyła uznanie zarówno użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów. Dzięki niej można przenieść się do świata inspirowanego latami 20, epoki Marleny Dietrich i Humphreya Bogarta. Wnętrza wyposażone w meble noble matt to miejsce, w którym piękno i funkcjonalność łączą się w jedno.

Gościem specjalnym zaproszonym przez REHAU na targi Warsaw Home & Contract będzie dr Krystyna Łuczak-Surówka - autorka wielu publikacji, kuratorka wystaw i jurorka w konkursach 3D. Jest także historyczką oraz krytyczką designu. Spotkanie z dr Łuczak-Surówką odbędzie się każdego dnia o godzinie 16:00

Stoisko Rehau oznaczone będzie numerem D2.07 w hali D. W roli głównej kolekcja REHAU noble matt - nagrodzona Red Dot Award w kategorii product Design.

Kolekcja REHAU noble matt fot. Rehau

źródło i zdjęcia: Rehau

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT