Wyjątkowa inwestycja z oknami REHAU

Przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie zlokalizowany jest niezwykły budynek - Unique Tower. Jego inwestorem jest spółka z Grupy Kapitałowej Marvipol. Obiekt łączy w sobie dwa typy apartamentów.

Wyjątkowa inwestycja z oknami REHAU

Wykorzystanie okien firmy REHAU 

Na pierwszych 16 piętrach Royal Tulip Warsaw Apartments mieszczą się luksusowe apartamenty. Natomiast w drugiej części budynku, czyli od 17 piętra, powstanie 47 apartamentów premium wyposażonych w najwyższej klasy udogodnienia, które sprawią, że każdy dzień spędzony wewnątrz Unique Tower będzie wyjątkowy.

O najwyższy standard zadbają pięciogwiazdkowe udogodnienia, takie jak m.in. nowoczesna strefa spa i fitness, nastrojowa restauracja serwująca dania à la carte, klimatyczna kawiarnia oraz elegancki lounge bar.

Cechą wspólną tych części będzie prestiż. Całość została zaprojektowana w ten sposób, aby wszyscy jego mieszkańcy mogli cieszyć się pobytem na najwyższym poziomie.

Dogodna lokalizacja 

Lokalizacja w samym centrum Warszawy jest ogromnym atutem tej inwestycji. Z jednej strony zaprojektowana przestrzeń, może stać się prywatną oazą spokoju i idealnym miejscem do odpoczynku w tętniącej życiem metropolii.

Firma RODEX decydując się na okna REHAU na profilach SYNEGO MD zadbała o zachwycający widok z okien. W całym budynku znajduje się łącznie 728 okien o podwyższonych parametrach akustycznych, które gwarantują ciszę i niecodzienną perspektywę na nowoczesne miasto.

Ostatnie, 28. piętro inwestycji, w całości zajmie ekskluzywny penthouse o spektakularnej powierzchni 500m². Tę jedyną w swoim rodzaju luksusową przestrzeń można dowolnie zaaranżować. Mieszkańcy niepowtarzalnego apartamentu uzyskają możliwość podziwiania panoramy Warszawy z unikalnym widokiem na cztery strony świata.

Źródło i zdjęcia: REHAU

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE